Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   COMANDA - HOBBYLAND (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/229783-comanda-hobbyland.html)

steaua23 19-02-11 13:38

Re: Comanda hobbyland.bg
 
cumperi o macheta de 50euro platiesti 50E la cursul zile, fara tva. Ala e deja inclus.

promo 20-02-11 11:00

Re: Comanda hobbyland.bg
 
Quote:

Originally Posted by alynex (Post 4099663)
Am si eu o intrebare legata de preturi.
TVA-ul este inclus in pretul afisat?
Adica cumpar o macheta cu pretul 50E si la BNR vine 212.47lei, rezultatul cu TVA este 263.46lei.
Pretul din urma este pretul platit nu(plus transport si celelalte)?

cursul valutar nu e niciodata BNR !!!! el variaza in fct de cum si ce metoda folosesti sa platesti.

glockedprod 26-02-11 20:09

Re: Comanda hobbyland
 
nu mai intra nimeni la o comanda?

maveriks 27-02-11 10:24

Re: Comanda hobbyland
 
eu ma bag sigur cu 2 machete..:)

miniauto 06-03-11 00:45

Re: Comanda hobbyland
 
Preturile pentru persoane fizice includ totdeauna TVA-ul, deci nu ai de ce sa-ti faci griji suplimentare.

cat despre transport, conditiile sunt acolo pe site (gratuit pentru comenzi mai mari de 100 EUR)

si mai exista unele reduceri (am atins chiar 10% la o comanda de cca 600 EUR), dar nu se aplica la machetele aflate in SALES (deja reduse adica)

maveriks 20-03-11 18:02

Re: Comanda hobbyland
 
se mai aude ceva de vreo noua comanda?

miniauto 05-04-11 11:07

Re: Comanda hobbyland
 
Quote:

Originally Posted by maveriks (Post 4185606)
se mai aude ceva de vreo noua comanda?


comenzile au curs garla inainte de 1 aprilie
(dupa 1 aprilie baremul pentru transport gratuit a sarit la 150 EUR pentru Romania)

promo 08-04-11 18:35

Re: Comanda hobbyland
 
eu vreau sa dau o comanda, doritorii sa ma anunte.

CIPONE 09-04-11 18:20

Re: Comanda hobbyland
 
Quote:

Originally Posted by promo (Post 4238450)
eu vreau sa dau o comanda, doritorii sa ma anunte.

Je!:)

promo 10-04-11 14:14

Re: Comanda hobbyland
 
Quote:

Originally Posted by CIPONE (Post 4240834)
Je!:)

in afara de tine :P

lauTM 12-07-11 23:27

Re: Comanda hobbyland
 
tare de treaba baietii astia din BG am facut o comanda si au onorat-o ca la carte.

radu_rs 15-09-11 22:50

Re: Comanda hobbyland
 
Vreau sa dau o comanda pe hobbyland in valoare de 60 Euro, sunt doritori? :D

miniauto 21-09-11 14:44

Re: Comanda hobbyland
 
eu am primit colet recent, aceleasi conditii, nimic schimbat

Cristi.megane 05-10-11 08:59

Re: Comanda hobbyland
 
Se mai bagă cineva ?

maveriks 05-10-11 14:51

Re: Comanda hobbyland
 
eu vreau o macheta si e 29 euro....cam cat ma mai costa celelalte taxe pana acasa la mine?


All times are GMT +2. The time now is 21:22.

- Copyright 2026 4Tuning