Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii machete (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete.html)
-   -   Machete si... soferii lor (https://forum.4tuning.ro/583-discutii-machete/228276-machete-soferii.html)

FED express 16-09-11 14:56

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4589025)
de care ai si tu..

Ahahaha...ma gandeam ca ai bagat si "rust" ca e vopsea speciala "rust" tot de la Revell.No mersi, atunci stiu pe ce ai terminat-o...:lol:

CIPONE 16-09-11 17:42

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Prima figurina din colectia mea...:)

2010 16-09-11 17:50

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by CIPONE (Post 4589343)
Prima figurina din colectia mea...:)

a si ajuns..
se potriveste bine, exact cum ai spus!

promo 20-09-11 00:48

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4588783)
dupa cursa..

faina..... imi place....



ps: fabrica de stigi :)

2010 20-09-11 01:00

Re: Machete si... soferii lor
 
ps: fabrica de stigi :)[/QUOTE]

tare de tot asta cu fabrica!
acum ghicitoarea....care e cel real???:lol:

promo 20-09-11 01:15

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4595322)
ps: fabrica de stigi :)

tare de tot asta cu fabrica!
acum ghicitoarea....care e cel real???:lol:[/QUOTE]

cel real este in aparatul de multiplicat :)) muhahaha...

CIPONE 25-09-11 20:33

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
A110 Alpine cu mecanic Renault Alpine.

2010 25-09-11 21:13

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by CIPONE (Post 4606163)
A110 Alpine cu mecanic Renault Alpine.

BEST...

model collector 26-09-11 22:50

Re: Machete si... soferii lor
 
Foarte tare, cine il face?

CIPONE 27-09-11 08:53

Re: Machete si... soferii lor
 
Norev.

model collector 08-10-11 20:30

Re: Machete si... soferii lor
 
1 Attachment(s)
Uite ce s-au mai gandit sa faca. Eu inca sper sa scoata si un cuplu iubaret pentru canapeaua din spate a unui Oldsmobile Convertible :oops:

2010 08-10-11 21:04

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4632673)
Uite ce s-au mai gandit sa faca. Eu inca sper sa scoata si un cuplu iubaret pentru canapeaua din spate a unui Oldsmobile Convertible :oops:

tari astia de proba...
e pe ebay un cuplu care sta pe bancheta din spate!

model collector 08-10-11 22:31

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4632751)
tari astia de proba...
e pe ebay un cuplu care sta pe bancheta din spate!

Bre dar nu din aia care se tin de mana, daca ma intelegi ;)

2010 08-10-11 22:32

Re: Machete si... soferii lor
 
Quote:

Originally Posted by model collector (Post 4632890)
Bre dar nu din aia care se tin de mana, daca ma intelegi ;)

nu de aia, erau in pe bancheta din spate si se sarutau...nu mai gasesc vanzatorul..

model collector 09-10-11 22:42

Re: Machete si... soferii lor
 
3 Attachment(s)
With the wind in my hair just spin the wheels baby!


All times are GMT +2. The time now is 22:13.

- Copyright 2026 4Tuning