![]() |
bishop, pariez p tine! BAFTA !
|
ZMD , mane , pana acum o sapt sau 2 , erau sanse , si chiar mari sa-l faca bishop , si masina lu bioshop e 94 cu 175 de mii de km la bord , deci ...
acum vyp si-a facut ce si-a facut deci nu mai au ce discuta ... oricum .. |
Ce o mai lalaim... vremurile in care il faceam s-au dus.. acuma intr-adevar nu mai am sansa... dar o sa onorez provocarea azi, maine... cand o fi.
|
Baietzi hai sa o luam altfel!!!
Eu vreau sa string \"banii\"! :lol: :lol: :lol: :lol: Pariez cit vretzi voi pe Dan(golf galben INSOMNIA)-mii shi mii de euro! :lol: :lol: :lol: Apropo TAZ: Quote:
Diesel Power!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: |
Pariaza 10 000 euro pe el ca fac eu un imprumut de 5000 sa-i bag in masina si nu ma mai face :lol: :lol:
|
Lasind gluma la o parte... daca Dan ar baga 5000 de € in mashina...acum avea acei 330 de cai la roata de care zicea Polifem!
Asha ca daca bagatzi aceashi bani in mashinile voastre tot el va face... asha \"diesel\" cum e! PS : Eu iubesc motoarele pe benzina! Motorina nu e pentru curse samd. Dar.. totushi... :roll: :roll: |
Re:
Quote:
|
Vorbeam de cai la roata....
Tu acum ai cam 110-125 cai la roata...! Cit tzi-a aratat pe Gtech? |
130 park... nu mai tin minte sigur...
|
cu5k euro ventoul zboara, si chestia asta ar trebui s-o recunoasteti si voi, ce o dam de gard atata
|
Intreaba-l pe santos daca ma pricep la modificari... 8) .
Nu am zis ca ventoul nu va zbura, dar altul va zbura cu Mach 3! :wink: |
de curiozitate , ce credeti voi ca se poate face cu 5000 euro pe vr6 ?
Parerea mea e ca nici macar kit complet cu turbina nu-si pune ; daca si-ar pune turbo intr-adevar ar fugi grav masina dar nu cred ca banii ajung ; si oricum pentru asa ceva trebuie skimbat ambreiaj , frane etc . Parerea mea e ca pornind de la aceste masini in starea lor actuala , cand Vyp se pare ca-l face pe Bishop si bagand in ambele masini 5000 euro , nu vad cum ar putea dupa modificari sa fie invers . |
Re:
Quote:
Si ca sa-ti zic cu 5000 euro in germania il fac biturbo nu turbo... |
Re:
Quote:
|
NU E ADEVARAT!!!
Nu shti ce zici!!! Mashina este TURBO-Diesel! Potzi sa modifici o gramada de lucruri mai ieftin ca la tine.(shi care cresc puterea mai mult, nu numai soft) Nu zic mai mult, dar crede-ma ca se modifica mult mai ushor!!!!! Cind ne vedem... sa mergem la un suc sa discutam pe treaba asta! |
| All times are GMT +2. The time now is 09:59. |
- Copyright 2026 4Tuning