![]() |
Re: radio pe forum
Poate are cineva un server care merge non stop pe la vreo firma cu o banda la internet decenta. Ma ocup eu de configurare :)
Sau poate are cineva o firma si vrea reclama :) Plateste un host la xservers... si bagam spot publicitar :) La 20 euro ai 300 ascultatori maxim si 1 gb de muzica pentru backup. |
Re: radio pe forum
Sunt PRO!! Este o idee foarte buna cu radioul:D
|
Re: radio pe forum
proo , chiar ar iesi ceva . Radio-ul 4tuning :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:22. |
- Copyright 2026 4Tuning