![]() |
re: Danger Toys Club
la numere sau la mashina...? :)):twisted:
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
salut cel mai bine iti recomandam un prieten (horia)flpper fanatik el este in stare sa iti dea un raspuns laintrebarile tale multumim frumos
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
La ce vrea el :P
|
re: Danger Toys Club
ce avem noi aici ??
|
re: Danger Toys Club
cam "sarac" clubul vostru.:rolleyes2
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Quote:
|
re: Danger Toys Club
Ei se intalnesc, dar nu posteaza...am fost amandoua cluburile la o mica intalnire.
|
re: Danger Toys Club
Quote:
sau cel mai bine tin sedinta on line ca poate asa mai ma corectezi si pe mine daca gresesc undeva:)) |
re: Danger Toys Club
dragule ce legatura are saracia unui club cu activitatea. daca la tine activitate inseamana o simpla intalnire si doar a discuta despre ceva este problema ta, crede-ma ca avem activitate mai mult sau mai putin iar acum nu prea ne ajuta vremea pentru activitati . revenind la saracie cum spui tu poate nu toata lumea vrea sa isi arate masina pe forum te-ai gandit la asta? Ps gandeste de 2 ori inainte sa postezi ceva;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:20. |
- Copyright 2026 4Tuning