![]() |
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
de ce?????????
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
nu stu. mi-au zis ca nu se "baga" sa gaureasca p'acolo.
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
aha.. oki!
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
stie cineva la reprezentanta pioneer din bucursti cat este sub-ul SPL de 5000 w ?
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
-In Romania NU exista reprezentanta Pioneer, ci numai importator oficial si exclusiv.
-Importatorul NU vinde decit prin dealeri. |
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
cat a costat phaze-ul?
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
sa gasesc factura si iti zic
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
woofer+incinta 830 ron
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
Ce Putere...sau Mai Bine Da Si Un Link :)
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
cat a fost cutia >>??<<
eu sunt tare curios cat de "scula" e acel mac audio ... :D |
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
Quote:
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
mi s-a spus ca 20 de ore wooferul trebuie rodat pentru a evita descentrarea si altele. asta ce inseamna, sa nu il tin la maxim in permanenta, sa nu il dau mai tare in nici un caz, sau pot sa dau si eu in el 1 min cand mi se pune pata?
|
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
E clar, nici tu nu esti microbist....:lol: :lol: :lol:
Rodajul e necesar pentru a lasa timp spider-ului sa ajunga la flexibilitatea maxima. Pina atunci orice difuzor va suna mai prost si mai incet. Nu stiu daca se poate descentra daca dai in el de la inceput, dar e de preferat sa-i faci rodaj..... |
Re: Imi iau woofer!! de care? :))
Si parca trebuie mai mult de 20 de ore... stiam de 50-100 parca?
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:33. |
- Copyright 2026 4Tuning