Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Subwoofere (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere.html)
-   -   Imi iau woofer!! de care? :)) (https://forum.4tuning.ro/390-subwoofere/21977-iau-woofer.html)

CataNOS 23-08-06 00:25

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
de ce?????????

steaua23 23-08-06 00:29

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
nu stu. mi-au zis ca nu se "baga" sa gaureasca p'acolo.

CataNOS 23-08-06 00:44

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
aha.. oki!

GABBY_ 23-08-06 09:47

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
stie cineva la reprezentanta pioneer din bucursti cat este sub-ul SPL de 5000 w ?

saxo 23-08-06 10:18

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
-In Romania NU exista reprezentanta Pioneer, ci numai importator oficial si exclusiv.
-Importatorul NU vinde decit prin dealeri.

Swat-Cat 23-08-06 11:33

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
cat a costat phaze-ul?

CataNOS 23-08-06 12:05

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
sa gasesc factura si iti zic

CataNOS 23-08-06 12:26

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
woofer+incinta 830 ron

Swat-Cat 23-08-06 12:33

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
Ce Putere...sau Mai Bine Da Si Un Link :)

CataNOS 23-08-06 12:37

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
http://www.phase-linear.de/produkte....410070&lang=DE

steaua23 23-08-06 16:51

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
cat a fost cutia >>??<<
eu sunt tare curios cat de "scula" e acel mac audio ... :D

CataNOS 23-08-06 17:49

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 529549)
cat a fost cutia >>??<<
eu sunt tare curios cat de "scula" e acel mac audio ... :D

ai fi mirat cat de scula e, la banii lui rupe norma.

CataNOS 23-08-06 21:12

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
mi s-a spus ca 20 de ore wooferul trebuie rodat pentru a evita descentrarea si altele. asta ce inseamna, sa nu il tin la maxim in permanenta, sa nu il dau mai tare in nici un caz, sau pot sa dau si eu in el 1 min cand mi se pune pata?

saxo 23-08-06 21:23

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
E clar, nici tu nu esti microbist....:lol: :lol: :lol:

Rodajul e necesar pentru a lasa timp spider-ului sa ajunga la flexibilitatea maxima. Pina atunci orice difuzor va suna mai prost si mai incet.
Nu stiu daca se poate descentra daca dai in el de la inceput, dar e de preferat sa-i faci rodaj.....

decibels 23-08-06 22:10

Re: Imi iau woofer!! de care? :))
 
Si parca trebuie mai mult de 20 de ore... stiam de 50-100 parca?


All times are GMT +2. The time now is 05:33.

- Copyright 2026 4Tuning