Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E30 - CT-87-GMA (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/218121-e30-ct-87-gma.html)

NightClubRacer 13-11-10 00:14

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 3807897)
ma ajuns cam 17 mil vopsitu cu tot cu materiale...dar stau si eu zi de zi cu el si il ajut.....la alte vosptitori fara 30 nici nu ma apropiam la cat a fost de munca...:)

e bine, ai iesit bine...eram curios ca o sa ma apuc si eu de treaba la a mea...si sa stiu de cat sa ma pregatesc, in mare parte ma bag si eu la chituit si etc. Dar tot trebe sa platesc un vopsitor, sa dea ultima mana, sa iasa bec. Spor in continuare!

LuciE36 13-11-10 07:31

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3807942)
e bine, ai iesit bine...eram curios ca o sa ma apuc si eu de treaba la a mea...si sa stiu de cat sa ma pregatesc, in mare parte ma bag si eu la chituit si etc. Dar tot trebe sa platesc un vopsitor, sa dea ultima mana, sa iasa bec. Spor in continuare!


da e bine ca avem habar cat de cat...dar alta este cand pipaie vopsitoru chitu si cum il intinde di alte chestii....intr`un final e bine :) spor la treaba cu ursachele

LuciE36 15-11-10 15:39

Re: E30 - CT-87-GMA
 
5 Attachment(s)
gata si cu sprit chitu..cateva poze...

B-99-SAA 15-11-10 15:52

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Forta, ce sa mai.... sa-l stapanesti sanatos, sa ai parte de el! Asteptam sa il vedem vopsit :D

LuciE36 15-11-10 15:57

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by B-99-SAA (Post 3814421)
Forta, ce sa mai.... sa-l stapanesti sanatos, sa ai parte de el! Asteptam sa il vedem vopsit :D


mersi la fel... cam pe joi cred ca e vopsit..:)

NightClubRacer 15-11-10 22:50

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 3814441)
mersi la fel... cam pe joi cred ca e vopsit..:)

atunci joi vedem cum arata culoarea pe masina :D misto nenea!

LuciE36 16-11-10 19:23

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3815746)
atunci joi vedem cum arata culoarea pe masina :D misto nenea!

da joi e ziua care o astept de o luna si ceva :))

NightClubRacer 16-11-10 21:17

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 3817982)
da joi e ziua care o astept de o luna si ceva :))

acuma mai ai un fan, eu :D apropo ce frima sunt farurile? sunt de firma sau le-a facut cineva?

LuciE36 16-11-10 22:19

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3815746)
atunci joi vedem cum arata culoarea pe masina :D misto nenea!

Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3818378)
acuma mai ai un fan, eu :D apropo ce frima sunt farurile? sunt de firma sau le-a facut cineva?

farurile sunt facute... si semnalizarile si proiectoarele toate sunt facute...clare :)..

NightClubRacer 16-11-10 22:34

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by LuciE36 (Post 3818616)
farurile sunt facute... si semnalizarile si proiectoarele toate sunt facute...clare :)..

asea l-ai cumparat? :D mersi anticipat...dami add la ym: razvan_dmx88 sa vb acolo sa numai poluam topicu.

LuciE36 16-11-10 22:53

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by NightClubRacer (Post 3818669)
asea l-ai cumparat? :D mersi anticipat...dami add la ym: razvan_dmx88 sa vb acolo sa numai poluam topicu.


ok itit dau acum :)

b31rmy 17-11-10 15:41

Re: E30 - CT-87-GMA
 
5 Attachment(s)
Si poze proaspete .. ursu este la matuire ptr vopsit :)
Maine se vopseste

Licu 18-11-10 12:29

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Fratimiuuuu eeeee jooooi! E gata?

LuciE36 18-11-10 21:06

Re: E30 - CT-87-GMA
 
Quote:

Originally Posted by Licu (Post 3822677)
Fratimiuuuu eeeee jooooi! E gata?

dimineatza la ora 5 plec dupa vopstitor frate... seara pun poze cu el vocsit... :)

b31rmy 19-11-10 11:02

Re: E30 - CT-87-GMA
 
3 Attachment(s)
bababibas :))
Nu se vede cum trebuie culoarea ca batea soarele foarte tare .. da culoarea e dementiala


All times are GMT +2. The time now is 10:38.

- Copyright 2026 4Tuning