Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

babone 19-10-10 22:47

Re: DreamWorks
 
hmm chiar a iesit foarte ok parasolarul,FELICITARI

Tweety_rzw 19-10-10 22:47

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by RideTheRiddle (Post 3741707)
foarte tare stickerul cu zarurile, vreau si eu :D

Nu mă supăra că īl pun pe Jock pe tine !:lol::lol: :P joke

Facem īn felul următor eu stickerul şi parasolarul nu le pot face odată pt unu , odată pt unu.Trebuie o listă cu cei ce vor sigur şi vineri să se prezinte cu banii !

30 RON STICKER + PARASOLAR ! AŞTEPT RĂSPUNSURI SIGURE ! Sper să nu īncurcaţi !;)

RideTheRiddle 19-10-10 22:50

Re: DreamWorks
 
aoleu !!!! numai gata am tacut :???::???:

oricum vineri daca veniti la sun vad eu de pe ce masina dezlipesc un sticker dasta :D

Tweety_rzw 19-10-10 23:02

Re: DreamWorks
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by RideTheRiddle (Post 3741743)
aoleu !!!! numai gata am tacut :???::???:

oricum vineri daca veniti la sun vad eu de pe ce masina dezlipesc un sticker dasta :D

Asta e singura . Alta nu ai ! :))

bib_andrey 19-10-10 23:08

Re: DreamWorks
 
Eu o sa dau un raspuns sigur vineri. Dar probabil o sa vin si eu cu $$ pt parasolar + stiker ! Bafta

TaZzY E30 19-10-10 23:10

Re: DreamWorks
 
Hai ca din ce vad ,ati pornit bine....spre sa aveti parte de membrii seriosi:D
Multa bafta:D

NXdev 19-10-10 23:26

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Alex30 (Post 3741704)
A iesit bine parasolarul...si stickerul de pe spate. Iauite deja au inceput sa vina si membrii. Bravo DW

Bine ai venit Iuliano!

Multumim Alex Zuz.Te asteptam vineri.
Quote:

Originally Posted by RideTheRiddle (Post 3741707)
foarte tare stickerul cu zarurile, vreau si eu :D

Multumim :D,grafician Tweety.Daca vorbesti serios in legatura cu sticker-ul, se rezolva.
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3741717)
New member !

Numele lui este cimpy sau aurash deţine un e36 curat 320i Vanos !

Bine ai venit Cimpy...stiu eu ceva de e36-ele asta :twisted:.
Quote:

Originally Posted by babone (Post 3741728)
hmm chiar a iesit foarte ok parasolarul,FELICITARI

Multumim.
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3741798)
Eu o sa dau un raspuns sigur vineri. Dar probabil o sa vin si eu cu $$ pt parasolar + stiker ! Bafta

Vineri facem lista.
Quote:

Originally Posted by TaZzY E30 (Post 3741808)
Hai ca din ce vad ,ati pornit bine....spre sa aveti parte de membrii seriosi:D
Multa bafta:D

Multumim Tazz.Bafta si SRS-ului.

RideTheRiddle 19-10-10 23:32

Re: DreamWorks
 
vorbesc foarte serios, vreau si eu unul!

NXdev 19-10-10 23:54

Re: DreamWorks
 
Sa inteleg ca vom avea un nou membru :D ?Vineri te punem pe lista.

RideTheRiddle 20-10-10 00:21

Re: DreamWorks
 
daca ma primiti, ma prezint si eu vineri

B-99-SAA 20-10-10 08:36

Re: DreamWorks
 
Ia uite ma esti nebun ce de membri :lol: NXdev ai PM cu ce-am vb noi mai demult... Apropo, cum vine asta cu "sa vb cu Tweety si cu celalalt vice"? Sa zici si la mine cat v-a dus parasolar+sticker, si de unde. De fapt, mai mult ai in PM :lol:

///Edit: am gasit unde scrie cat costa, mersi si lu andrei pt PM! Si lu Opia ca mi-a atras atentia :lol:

bib_andrey 20-10-10 08:58

Re: DreamWorks
 
Nu ai pt ce, Salut !'

Fr33`e30 20-10-10 17:29

Re: DreamWorks
 
2 Attachment(s)
Florin - alias Fr33. ---> ID-Mess Fr33_e30 <---
Masina : --> Bmw e30 Cabrio 1.8 m40 ....

bib_andrey 20-10-10 17:38

Re: DreamWorks
 
Am inteles ca esti membru nou :)

Bun venit printre noi ! ;)

Fr33`e30 20-10-10 17:47

Re: DreamWorks
 
THX :D



Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3743581)
Am inteles ca esti membru nou :)

Bun venit printre noi ! ;)



All times are GMT +2. The time now is 19:47.

- Copyright 2026 4Tuning