![]() |
Re: DreamWorks
hmm chiar a iesit foarte ok parasolarul,FELICITARI
|
Re: DreamWorks
Quote:
Facem īn felul următor eu stickerul şi parasolarul nu le pot face odată pt unu , odată pt unu.Trebuie o listă cu cei ce vor sigur şi vineri să se prezinte cu banii ! 30 RON STICKER + PARASOLAR ! AŞTEPT RĂSPUNSURI SIGURE ! Sper să nu īncurcaţi !;) |
Re: DreamWorks
aoleu !!!! numai gata am tacut :???::???:
oricum vineri daca veniti la sun vad eu de pe ce masina dezlipesc un sticker dasta :D |
Re: DreamWorks
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: DreamWorks
Eu o sa dau un raspuns sigur vineri. Dar probabil o sa vin si eu cu $$ pt parasolar + stiker ! Bafta
|
Re: DreamWorks
Hai ca din ce vad ,ati pornit bine....spre sa aveti parte de membrii seriosi:D
Multa bafta:D |
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
vorbesc foarte serios, vreau si eu unul!
|
Re: DreamWorks
Sa inteleg ca vom avea un nou membru :D ?Vineri te punem pe lista.
|
Re: DreamWorks
daca ma primiti, ma prezint si eu vineri
|
Re: DreamWorks
Ia uite ma esti nebun ce de membri :lol: NXdev ai PM cu ce-am vb noi mai demult... Apropo, cum vine asta cu "sa vb cu Tweety si cu celalalt vice"? Sa zici si la mine cat v-a dus parasolar+sticker, si de unde. De fapt, mai mult ai in PM :lol:
///Edit: am gasit unde scrie cat costa, mersi si lu andrei pt PM! Si lu Opia ca mi-a atras atentia :lol: |
Re: DreamWorks
Nu ai pt ce, Salut !'
|
Re: DreamWorks
2 Attachment(s)
Florin - alias Fr33. ---> ID-Mess Fr33_e30 <---
Masina : --> Bmw e30 Cabrio 1.8 m40 .... |
Re: DreamWorks
Am inteles ca esti membru nou :)
Bun venit printre noi ! ;) |
Re: DreamWorks
THX :D
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:47. |
- Copyright 2026 4Tuning