![]() |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
:peace: bv man jos palaria
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
doamne ce frumoase sunt,cum sa nu iti placa masina asta este superba.
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
si jantele fagure dau chiar f bine pe masina, nush care zicea k nu-i plac...
pfuuuiii k is mortale :) |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
Cam asa e....cam asa e....:D
Ursul e prea tare....si jantele la fel...;) |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
Nu imi vine a crede ce vad 3-M-3 un singur propietar ! Super tare sa le stapanesti sanatos si poate in viitorul apropiat te vedem cu toate prin RO la vreun show ceva ....
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
cam greu cu toate...da macar cu una... :)
avand in vedere si starea drumurilor noastre..nush cate sanse avem...da speram:-P |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
intradevar, drumurile noastre nu sint de bmw...si sa ma plimb in bucuresti inter-romana-victoriei si retur, nu stiu...
poate daca o sa vopsesc una din ele, sa fac o calatorie prin RO. am mai adunat niste poze: https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1160038443 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1160038657 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...1&d=1160038657 https://forum.4tuning.ro/attachment.p...6&d=1159877998 :rolleyes2 |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
1 Attachment(s)
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
Quote:
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
Super tare poza ...cred ca este cea mai tare poza pe care am vazut-o pe acest topic SUUUUPEEEER .... AR 99 BMW macar ca cehii sa ajungem si noi dar cu taxele de mediu nu prea avem sanse sa ne aducem masini linistiti din ...eu RO pa :sad:
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
Quote:
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
la care motor te referi? s14 sau m20 ??
un m3 de la frumusel la frumos te duce la ora actuala intre 10.000 si 20.000 euro; cabrio si sport evo sint intre 20 si 30. bafta. :evil: |
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
s14 de 2500? :shock: :shock:
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
later edit: evo 3 are 2.5l.. nu stiu la ce ma gandeam.. :(
|
Re: Bmw M3 E30 M5 !!!
un motor s14 2.3 te costa la BMW 11000 euro, deci un s14 2.5 (evo3) prelucrat dupa toate regurile artei la vreo 300 CP / 8000 ture te duce
la 17-18! vorbim numai de motor !!! daca aveai intradevar intentia, l-ai fi cumparat pe cel rosu din cluj, noul propetar ma contactat deja si se pare ca masinutza a ajuns in miini foarte, foarte bune. in plus un m3 nu se poate introduce in circulatie, neavind nici macar euro 1... mai asteapta 10 ani si poate o iei ca masina de epoca ;) :rolleyes2 |
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning