Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

RoByNeT 22-11-10 10:39

re: E46 - TM 77 EEE
 
mai suferi ma mult ? :lol: Auzi si tu fitze, cabrio iarna =)) ai zis ca imi zici si mie de caucioacele alea :cry:

Caius TM 23-11-10 18:27

re: E46 - TM 77 EEE
 
nu mai stiu ce "cauciuce" ... vb

kox_24 07-12-10 08:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
bosss de bossssss nimic nu se mai aude.tuning ?!! ceva?!!

EuNuAltul 07-12-10 13:30

re: E46 - TM 77 EEE
 
suspansul e maxim aici :))
asteptam cu interes perversa de pe tg ocna =))

Caius TM 07-12-10 17:56

re: E46 - TM 77 EEE
 
kox_24 ... sa se opreasca ploaia asta si sunt prezent la tine...
sa-mi fac putin de cap cu rola aia ...


EuNuAltul ... ehh nu e nimic wow.... doar ma chinui putin sa-l readuc la viata.. sa pun piesele in ordine :lol:
e un mic puzzle.

Caius TM 22-12-10 10:29

re: E46 - TM 77 EEE
 
3 Attachment(s)
cateva.... vreo 3 asa...

quze 22-12-10 11:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
power dome-u ala isi face toti banii ;)

SAX1987 22-12-10 12:19

re: E46 - TM 77 EEE
 
Imi plac jantele :D!

Caius TM 22-12-10 12:32

re: E46 - TM 77 EEE
 
quze .. dupa sarbatori urc si celelalte piese achizitionate :D

sax .. arata ok, e loc de mai bine :D

RoByNeT 22-12-10 13:45

re: E46 - TM 77 EEE
 
Boss de ce nu o decapotezi ? Care mai e farmecu ? :lol:

sprinter 22-12-10 14:49

re: E46 - TM 77 EEE
 
Misto masina ma, pacat ca e pe serii :cry:

C_kst 22-12-10 14:56

re: E46 - TM 77 EEE
 
Foarte frumoasa.

Cat te-a dus capota ??

Caius TM 22-12-10 23:27

re: E46 - TM 77 EEE
 
RoByNeT am sudat prelata ca sa trec iarna ... :D


sprinter .. ssst... nu da din casa.


C_kst ... cu vopsit cu tot.. undeva la 300e

quze 23-12-10 08:46

re: E46 - TM 77 EEE
 
Sper la vara sa te chinui sa bagi o coala a4 intre aripa si guma cam asta iti doresc sry...

myky99 23-12-10 11:54

re: E46 - TM 77 EEE
 
caiusee..asta e aia de a fost sedan?:))
spor la lucru , imi place ce vad:)) :hug::hug:


All times are GMT +2. The time now is 03:57.

- Copyright 2026 4Tuning