![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
mai suferi ma mult ? :lol: Auzi si tu fitze, cabrio iarna =)) ai zis ca imi zici si mie de caucioacele alea :cry:
|
re: E46 - TM 77 EEE
nu mai stiu ce "cauciuce" ... vb
|
re: E46 - TM 77 EEE
bosss de bossssss nimic nu se mai aude.tuning ?!! ceva?!!
|
re: E46 - TM 77 EEE
suspansul e maxim aici :))
asteptam cu interes perversa de pe tg ocna =)) |
re: E46 - TM 77 EEE
kox_24 ... sa se opreasca ploaia asta si sunt prezent la tine...
sa-mi fac putin de cap cu rola aia ... EuNuAltul ... ehh nu e nimic wow.... doar ma chinui putin sa-l readuc la viata.. sa pun piesele in ordine :lol: e un mic puzzle. |
re: E46 - TM 77 EEE
3 Attachment(s)
cateva.... vreo 3 asa...
|
re: E46 - TM 77 EEE
power dome-u ala isi face toti banii ;)
|
re: E46 - TM 77 EEE
Imi plac jantele :D!
|
re: E46 - TM 77 EEE
quze .. dupa sarbatori urc si celelalte piese achizitionate :D
sax .. arata ok, e loc de mai bine :D |
re: E46 - TM 77 EEE
Boss de ce nu o decapotezi ? Care mai e farmecu ? :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Misto masina ma, pacat ca e pe serii :cry:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Foarte frumoasa.
Cat te-a dus capota ?? |
re: E46 - TM 77 EEE
RoByNeT am sudat prelata ca sa trec iarna ... :D
sprinter .. ssst... nu da din casa. C_kst ... cu vopsit cu tot.. undeva la 300e |
re: E46 - TM 77 EEE
Sper la vara sa te chinui sa bagi o coala a4 intre aripa si guma cam asta iti doresc sry...
|
re: E46 - TM 77 EEE
caiusee..asta e aia de a fost sedan?:))
spor la lucru , imi place ce vad:)) :hug::hug: |
| All times are GMT +2. The time now is 03:57. |
- Copyright 2026 4Tuning