![]() |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
am iesit din vanzarea biletelor....:)
nu pot sa merg.....bafta la toti participantii..... |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Cursa se tine ...15-16 grade nu cred ca e asa frig ...asta nu inseamna sa veniti in tricou !!!:))))
Am auzit ca Nebunu are un sef de treaba si a inteles boala pasiunii!!!asa ca si nebunu' e prezent la acest eveniment!!! sa il saluti nebune pe seful tau din partea forumistilor cursanti :D |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Quote:
trebuie sa ii bag vrajeala ca am o comanda cu platforma de adus o masina lovita si asa mai scap.....:) |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
pai dute si tu sa aduci o masina din germania ...un Q7 care iti aduce un bacsis foarte mare:D...pleci de vineri si te intorci luni dimineata !!!nici nu iti mai sta capul la cursa ... doar la banii care iti vin dupa acest transport ,ca na iti faci masina bomba !!!:D
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Quote:
eu fug repede la pitesti la cerce sa ma destrabalez......si luni cand ajung la munca ma intreaba unde ai fost ma? zic...la sibiu, nu ti-am zis..... el...mda...vina incoace sa iti arat ceva..... sifoanele de la mine de la munca m-au dat in primire ca am fost la pitesti aratandu-i filmulet de pe youtube.....https://www.youtube.com/watch?v=bF6XorAnF1g de atunci le haleste mai greu.....:))....imi zice mereu sa ma las de astea..dar a vazut ca nu are cu cine sa se inteleaga....si asa am scapat si la tulcea cand CHIAR am venit cu platforma sa iau ursul lui boby.....:-) |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Azi am reusit impreuna cu prietenul Nebunu' sa montam suspensia spate la urs, sa schimbam o conducta de frana, un etrier pe spate care avea un aerisitor rupt (de Nebunu') si sa constatam ca pompa de frana nu face presiune.
Am comandat setul de garnituri pe care maine le vom monta si sper sa am frane pana seara. Altfel nu vin cu ursul ca nu o sa ma opresc nici la intrarea pe aeroport macar. :lol: |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
daca ajungi cu el pe aeroport ...loc de franare este :D sunt 2km800m deci nu cred ca iti trebuie frane!!!! GLUMESC !!!! poate vine unul fara frane ca a citit pe forum !!!
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
La ce ora se pleaca din Ploiesti si de unde? :)
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Quote:
Acum 30 de minute am terminat masina. Am frane, suspensie, am reusit sa micsorez si presiunea in turbo si sa opresc pierderile de ulei de motor si lichid de frana si toate bineinteles cu ajutorul lui Nebunu' de la Anonymous, bunilor mei prieteni Blondu', Narcis, Tarzan, Andu si toata Bariera Bucuresti care au fost acolo si au ajutat cu tot ce au putut. Trebuie sa mentionez ca RED ZONE Motorsport Ploiesti l-a ajutat si pe Nebunu' sa-si mai repare din micile probleme avute. :lol: Maine ne vedem la start si la ne auzim si la microfon! :peace: |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Quote:
Ma duc sa stabilesc cu baietii! Bafta tuturor! Fortza! |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Prezent si eu! Fara slikuri...ma bazez pe nebunu`!
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Plecarea la ora 7:00 din Petrom-ul de vis-a-vis de Poliserv Bucov!
|
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Felicitari tuturor participantilor si castigatorilor dar in special ploiestenilor:
Mihai Stan - Citroen BX diesel de la RED ZONE Motorsport - Locul 2 Mihai Nebunu - BMW E36 325 Turbo transferat de la Red Zone la Anonymous Motorsport :lol: - Locul 1 Bobby MOM - BMW E30 M3 Turbo transferat de la Red Zone la Anonymous Motorsport :lol: - Locul 1 Trebuia s-o spun p-asta cu transferul ca e tare :lol: |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
Felicitari tuturor participantilor si in special cunoscutilor: Boby MOM, Nebunu, Mihai Bx, Sobi, Madalin si Radu din Campina, Ady_viteza de la Targoviste si nu in ultimul rand lui Donu' care a intretinut atmosfera.
Sper ca la anul sa luam cat mai multe cupe la cat mai multe grupe. Incet, incet ... Ploiestiul devine o forta. Bravo! |
Re: ANONYMOUS DRAG RACING DAY - 09 (16) octombrie 2010
brava ma racerilor.:)...imi pare rau ca nu am venit......munca asta...:(
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:40. |
- Copyright 2026 4Tuning