![]() |
Re: calibra
...ma chiar miram....40 milo num pe pusul unui sfi.....asa da,
da..am vb...diseara ajung home,si iti dau raspuns cu totul pe duminica-luni. |
Re: calibra
io o sa tot aduc,atata timp cat clientul vrea si da un avans....
Quote:
|
Re: calibra
Calibra Turbo Nu Mai Este Momentan....a Fost Sparta Si Ia Fost Furat Computerul Si Ceasurile....
|
Re: calibra
Quote:
|
Re: calibra
scaune originale din piele ai pentru un gsi sau ce accesorii mai ai ?
|
Re: calibra
scaune nu avem de vanzare...
pai zi tu ce accesorii doresti..noi ti le aducem din germania nou sau sh |
Re: calibra
3 Attachment(s)
uite niste pooze.....
|
Re: calibra
sunt de calibra dar scaunele se pot adapta!
|
Re: calibra
1 Attachment(s)
alte scaune............
|
Re: calibra
Cat vrei pe tapiteria aia de Calibra de piele?Si alta intrebare vreo calibra V6 sau V6 4x4 ai vazut pe acolo?eu sunt in Cluj
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:15. |
- Copyright 2026 4Tuning