![]() |
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Quote:
|
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
2 Attachment(s)
Golful unui prieten ... are motor 1.9 GTI TDI 110cp ( AFN ) din cate stiu eu este modelul 20 Jahre
Timisoara |
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Quote:
balann_jointt si daca nu e aniversare nu e oblogatoriu sa fie de 288 nu :)) |
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Quote:
|
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Quote:
deci aici nu-i messenger sau cheat e un forum :) si tre respectare thread-urile macar daca bunul simt nu e |
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
sa deschis topic pe vw unde se poate comenta acolo tipul de frane puse la golf 3 gti si vr6... multi cu gti-uri au pus discuri de 288 de la 280 si au schimbat si planetarele cu flase de 100 ... cea ce si aici nu au toate gti-urile
TU oare vezi ce ai scris???ce treaba au fuzetele cu planetarele cu marimea discurilor oare? ca sa stii si tu la un SWAP la frane trebuie schimbat doar suportul ETRIER si etrierul.....si in fuctie de aia iti pui discurile si placutele ....hai promit ca nu mai SCRIU NIMIC CA ESTI UN COPIL DE 19 ANI TOTUSI SI HABAR NU ai..........si nu ti a zis nimeni ca nu exista discuri mai mici doar ca pe jahre sa pus 288 de fabrica ceea ce tu fiind un copil prost crescut si fara cap nu ai inteles si sustii puncte de vedere fara baza demonstrabila...si apropo ca e bucuresti ca e ORADEA tot REPREZENTANTA VW se numeste....DAR POATE NOI RESTU SUNTEM TOTI PROSTI IAR TU ESTI SUPER DESTEPT>>>>APROPO EU AM 65 DE ANI NU 30 SI CEVA..... SI DA INTRADEVAR NU E MESS SE VEDE...DUPA CUM PRESCURTEZI TU CUVINTELE SI LE POCESTI..... |
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
CONFIRM exact ce zice CherryBomber... Pe toate VR6 si GTI (8v,16v) pana in 95... au fost frane de 280mm... Dupa 95 pe VR6 si GTI 20 Jahre (8v,16v,1.9tdi) s-au pus de fabrica frane de 288mm.... Nu mai faceti atata off-topic ca degeaba il faceti...nu te mai tine sus si tare Ionut, daca nu sti despre ce e vorba....
|
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Quote:
|
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Mai njd, tu chiar crezi ca cineva sta si scrie hartii ca sa te convinga pe tine de un anumit lucru?! Stiu ca nu crezi ca avem altceva mai bun de facut, dar, din pacate, nu avem obiceiurile tale. Userul MM83VLP lucreaza la reprezentanta VW, Audi, Seat din Oradea, adica aici www.dcvw.ro
P.S Si mi-am promis ca nu mai scriu nimic aici, dar de data asta chiar ma tin de cuvant. Sa fii bucuros singur cu topicul tau! |
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Găsim o soluţie să depăşim impasul ăsta şi eventual să nu prelungim inutil discuţia, vă rog?
|
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Quote:
|
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
Quote:
Nu vinde baiatu jantele ? Arata bine golful .. |
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
2 Attachment(s)
la fagaras e golf 3 gti 20 jahre edition in 4 usi...
|
Re: Cate VW-uri Golf 3 GTI 20 Jahre avem in romania
2 Attachment(s)
1.9 TDI GTI 20 Jahre (cod motor AFN) s-au facut 400 bucati pt Austria (200 cu 2 usi si 200 cu 4 usi)
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:01. |
- Copyright 2026 4Tuning