![]() |
Re: M3-uri ft tari !
Faimosul "Chrome M3" al lui M3NTAL. Saraca masina, multi bani bagati in ea pentru nimica. Posesorul masinii a incredintat-o unei firme de tuning din California (cred), pentru un Supercharger install. Idiotii de la firma respectiva au parcat masina in spatele unitatii, unde a stat neacoperita pentru o perioada foarte lunga, uitand de ea. Dupa luni de zile vopseaua s-a transformat intr-un "galben", pasarile si-au facut treaba pe ea, etc etc. Ultima oara cand am auzit ceva de la el se pregatea sa dea in judecata firma respectiva (care nici vorba sa instalese un supercharger kit pe ea).
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
chrome m3-tare masina....e ceva special,dar nu mi-as fi facut masina crom....no way jose....macar omul are o masina care o stie toata lumea.:-) |
Re: M3-uri ft tari !
2 Attachment(s)
:arrow: Un tip din Suedia
|
Re: M3-uri ft tari !
Si totusi de ce a bagat el atatia bani in masina aia ?? ? K din cate stiu yo nu ai voie sa circuli cu ea pe strada :( Daca tot il cunosti da mai multe detalii despre ea (daca stii) citisem pe un site k are 600 si ceva de CP .
|
Re: M3-uri ft tari !
Quote:
Nici vorba 600hp, cum scriam mai sus, trebuia sa aiba undeva pe la 500hp |
Re: M3-uri ft tari !
ooo da ... ce masini :D bv lui ....
|
Re: M3-uri ft tari !
adevaraciuni de masini ce sa mai zici...
|
Re: M3-uri ft tari !
5 Attachment(s)
LooK!!!M3 stock
|
Re: M3-uri ft tari !
9 Attachment(s)
alte M3-uri...
|
Re: M3-uri ft tari !
^^^ Toti membrii E46FANATICS :peace:
|
Re: M3-uri ft tari !
8 Attachment(s)
I like this one...
|
Re: M3-uri ft tari !
10 Attachment(s)
:arrow::arrow: Alt membru E46fanatics...E36 M3
|
Re: M3-uri ft tari !
foarte tari pozele.. si foarte tare masina .... locuiesti in afara ?
|
Re: M3-uri ft tari !
7 Attachment(s)
Nope nu locuiesc in afara. Sunt doar un impatimit al masinilor :-) ..Si sa nu fim offtopic :arrow:
|
Re: M3-uri ft tari !
1 Attachment(s)
Si vreau sa il corectez pe Kane. Din cate stiu cel mai puternic M3 din USA este M3-ul turbo de la HPF(**********Freaks) care dezvolta 603cp la roata si 750 la motor. Kitul turbo costa 16.000$. http://www.**********freaks.com/pric...bos/Turbo_Kits
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:44. |
- Copyright 2026 4Tuning