Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - 328 is (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/204038-e36-328-is.html)

AlexCt 10-09-10 10:32

Re: bmw e36 328 is
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3647867)
bai frate mai in gluma mai in serios !!!stiu ca probabil te-ai suparat p noi ca am facut caterinca !!!asta e forumul tre sa te obisnuiesti !!!

dar sincer iti spun fara nici un fel de gluma sau alte rahaturi...da jos bara aia pune un normala,schimba capota cu una normala nu conteaza ca e alta culoare ai sa vezi daca vei schimba astea ca baietii de p forum ar aprecia mult masina ta !!!si ca tu ai in cap ceva normal si frumos...nu anormal si taranesc !!!

sper sa intelegi cum trebuie acest post si sa iei masuri !!! e pacat de masina asta !!!

uite iti dau eu un 1.8 is la schimb !!!cu pachem m,cu interior recaro alb !!!

dami mie masina asta cu motor de 2.8 ca si asa imi doresc tare mult un 2.8 !!!

De acord cu marian,eu zic sa faci combinatia ! :)) fortzaa

alextm69 10-09-10 10:42

Re: E36 - 328 is
 
cum zic toti cei de pe forum.....e un topic de urmarit....stau si ma gandesc ca multi tanjesc la asa o pisicutza de 2.8 si tu iti bati joc de ea in cel mai dur mod posibil.....dekat sa continui asa mai bine dao la un pasionat de bmw care poate face din ea ceva special.:D

Marian_nebunu 10-09-10 10:51

Re: E36 - 328 is
 
Quote:

Originally Posted by alextm69 (Post 3648168)
cum zic toti cei de pe forum.....e un topic de urmarit....stau si ma gandesc ca multi tanjesc la asa o pisicutza de 2.8 si tu iti bati joc de ea in cel mai dur mod posibil.....dekat sa continui asa mai bine dao la un pasionat de bmw care poate face din ea ceva special.:D

adica mie !!!!:D

pwr_bz 10-09-10 13:56

Re: E36 - 328 is
 
Quote:

Originally Posted by Marian_nebunu (Post 3648195)
adica mie !!!!:D

Ce sa faci cu ea?
Sa te dai de`a latul?:))
Sau sa ii furi motorul ala de 2.8?

alextm69 10-09-10 14:10

Re: E36 - 328 is
 
tie MARIAN sau la oricare alt pasionat de asa ceva:D 328 e36 sunt foarte rare si cei care le au sunt niste fericiti

liviu tex 11-09-10 20:26

Re: bmw e36 328 is
 
Quote:

Originally Posted by fytzosu (Post 3647809)
deocamdata am s-o las asa pana in primavara,dar bara este vopsita neagru,in primavara o sa pun chit de M ptr k nu am bani momentan
mai jos de atat nu pot sa o mai las k asa cum e lovesc cu ea

da' de ce s-o lasi asa pana'n primavara? nu mai ai bara veche? mai bine pune-o p'aia!! parerea mea!p.s. vreau sa-ti cer o favoare. cand dai jos bara asta de 5'ar cheama'ma si pe mine..sa-i pun foc ca sa fiu eu sigur ca a disparut din peisaj!!

fytzosu 12-09-10 17:56

Re: bmw e36 328 is
 
da ma o dau la combinatie ori cu a ta sau cu un 2.0 24v.

crysty.bobok 12-09-10 20:25

Re: E36 - 328 is
 
ia auzi Marian :) ai pus-o... are si tuning asta :))

sharkylete 12-09-10 22:38

Re: E36 - 328 is
 
Cash cat vrei pe ea?! e in mintile lui motoru`?! Sau o dai numai la combinatie?!

Ti-ai batut joc de bijuterie de motor... nu puteai sa iti iei un 1.6... si sa il faci cum vrei u ?! ca nu te baga nimeni in seama,te lasau in treba ta... sau alta marca... era mai bine!

Si daca poti sa imi raspunzi si mie la urmatoarea intrebare:
Ai facut`o numai de capu` tau masina sau ai mai primit si unele sfaturi de la X si Y?! daca ai primit.. aia ori au facut misto de tine ori sunt paraleli cu subiectu`... Si u ca ai ascultat la fel...

Eu sper sa indrepti situatia si sa o faci mcar stock cum a facut-o masa sau cum zic si baietii... DA-O LA UNU` DE STIE CE TRE SA FACA CU EA!

Daca vad aia de la BMW ce i-ai facut te aresteaza!

Bafta!

Restu` e CanCan!
:paper:

myky99 12-09-10 23:17

Re: E36 - 328 is
 
va pierdeti timpu' de pomana;)

SAX1987 12-09-10 23:55

Re: E36 - 328 is
 
Quote:

Originally Posted by myky99 (Post 3653937)
va pierdeti timpu' de pomana;)

+1

Eu cred ca e irecuperabil.

crysty.bobok 12-09-10 23:58

Re: E36 - 328 is
 
Quote:

+1

Eu cred ca e irecuperabil.
ce rai sunteti :)
lasa ca isi ia el si bara spate de m5 .. sa vedem atunci ce mai comentati :)

SAX1987 13-09-10 00:11

Re: E36 - 328 is
 
Daca ia de M5 e bine , mie mi-e frica sa nu puna de M6 ..............

liviu tex 13-09-10 01:33

Re: E36 - 328 is
 
nu-i ma irecuperabil!! eu cred ca'n dorinta lui de a se face remarcat cu ceva si'ntr-o lipsa grava de bani a considerat ca face bine daca'i pune bara aia! si cred ca nici nu prea stie despre ce'i vorba! la luat prea repede,BMW'U,2,8 alea alea..!! STITI CE'I DE APRECIAT LA EL,ca vb frumos si accepta criticile,daca a ajuns sa o dea numai sa scape!!!:D

Marian_nebunu 13-09-10 06:51

Re: E36 - 328 is
 
Am vb cu baiatul aseara !!!zilele astea ne intalnim cu trotinetele sa vedem cum sta treaba !!!

problema este ca masian are cutia automata !!!deci am de bagat ceva bani sa ii schimb cutia,pedalier,(din cate stiu instalatia electrica)

este dispus sa facem schimbul !!!

bara aia a pus-o ca a cumparat-o f ieftin si a vrut sa schimbe bara cea "stock" sa fie si el in randul baietiilor,dar si-a dat seama ca a gresit !capota asa era de cand a cumparat masina !!!

deci va tin eu la curent cu masina !


All times are GMT +2. The time now is 04:20.

- Copyright 2026 4Tuning