![]() |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
boss ai confundat facebook-ul / hi5-ul cu topicul masinii :lol:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
CAND A FOST ETAPA DE CURSE LEGALE !!!! INTELEGI ???BOSS??? |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Va salut, am decis sa vand M3-u deoarece vine iarna si nu vreua sa-l tin pe dreapta in garaj atata timp, imi e aiurea sa ma uit la ea asa ca am decis sa o vand si sa se bucure si altcineva de o asa masina.
Deci : ESTE DE VANZARE ... Urgent .... Pretz : 16500 E sau accept variante cu : SL500-55AMG , BMW X5 , Porshe Cayenne , Audi s4,s6,rs4,a8,a6 ( motor mare ) Va salut !! |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Masina s-a vandut!
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
1 Attachment(s)
Masina da sa vandut :) ... lu un prieten bun pasionat si el si nu imi pare rau ...
In schimb am achizitionat o bijuterie tot BMW ca sa nu ma plictisesc sa nu ii duc dorul :P BMW E60 530D NEAGRA MANUALA, M-PACHET, SUSPENSIE BILSTEIN G14 REGLABILA ( INALTIME/DURITATE) , TOBE SPORT , FULL 123.000 KM REALI , CARTE SERVICE, SUPER INTRETINUTA ... Maine ii pun niste jante pe 18 grave si o las blana jos , xenon si in proiectoare, leduri peste tot prin interior ca sa schimb beculetzele alea galbene ca ma enerveaza... O mica poza, deoarece mom nu am mai multe .... Coming soon !!! Stima , :twisted: |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Bilstein pss14 poate
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
stiam eu de ce nu te cred cand ai zis cu cateva pagini in urma ca nu vei vinde masina niciodata :)
BTW frumos e60-ul ;) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
masina a venit inapoi :-)
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
8 Attachment(s)
///M3 is Back :D :twisted::twisted::twisted:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
semnul de incepator face tot :peace: .... stiu k e la intimidare .... superba masina 8)
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Quote:
:D ms frumos, asemenea ... Semnul de incepator mi l-a lipit cineva habar nu am :-?? e bun luat :)) |
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
1 Attachment(s)
...... .
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
se pare ca e vreme numai buna de ars cauciucuri la Ianca.felicitari si pentru masina propietarului, arata intr-un mare fel:!:
|
Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
Nu e de la Ianca, acolo a fost praf vremea, sunt de la Tulcea (last race)... in septembrie.
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:19. |
- Copyright 2026 4Tuning