Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/202595-e46-my-new-beast-bmw-m3.html)

turb0 18-09-10 22:47

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
boss ai confundat facebook-ul / hi5-ul cu topicul masinii :lol:

Marian_nebunu 19-09-10 00:00

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by turb0 (Post 3667341)
boss ai confundat facebook-ul / hi5-ul cu topicul masinii :lol:

BO$$ SUNT POZE FACUTE LA TULCEA PE AEROPORT !!!!

CAND A FOST ETAPA DE CURSE LEGALE !!!! INTELEGI ???BOSS???

Ricardinho 22-09-10 12:26

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Va salut, am decis sa vand M3-u deoarece vine iarna si nu vreua sa-l tin pe dreapta in garaj atata timp, imi e aiurea sa ma uit la ea asa ca am decis sa o vand si sa se bucure si altcineva de o asa masina.


Deci : ESTE DE VANZARE ... Urgent .... Pretz : 16500 E

sau accept variante cu : SL500-55AMG , BMW X5 , Porshe Cayenne , Audi s4,s6,rs4,a8,a6 ( motor mare )



Va salut !!

road_runner 24-09-10 16:47

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Masina s-a vandut!

Ricardinho 24-09-10 18:20

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
1 Attachment(s)
Masina da sa vandut :) ... lu un prieten bun pasionat si el si nu imi pare rau ...
In schimb am achizitionat o bijuterie tot BMW ca sa nu ma plictisesc sa nu ii duc dorul :P

BMW E60 530D NEAGRA MANUALA, M-PACHET, SUSPENSIE BILSTEIN G14 REGLABILA ( INALTIME/DURITATE) , TOBE SPORT , FULL 123.000 KM REALI , CARTE SERVICE, SUPER INTRETINUTA ...



Maine ii pun niste jante pe 18 grave si o las blana jos , xenon si in proiectoare, leduri peste tot prin interior ca sa schimb beculetzele alea galbene ca ma enerveaza...

O mica poza, deoarece mom nu am mai multe ....

Coming soon !!!


Stima , :twisted:

quze 24-09-10 21:47

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Bilstein pss14 poate

leonard 27-09-10 00:42

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
stiam eu de ce nu te cred cand ai zis cu cateva pagini in urma ca nu vei vinde masina niciodata :)

BTW frumos e60-ul ;)

MARI_NSL 09-10-10 16:12

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
masina a venit inapoi :-)

Ricardinho 10-10-10 09:38

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
8 Attachment(s)
///M3 is Back :D :twisted::twisted::twisted:

V1RuS 10-10-10 09:51

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
semnul de incepator face tot :peace: .... stiu k e la intimidare .... superba masina 8)

Marian_nebunu 10-10-10 10:02

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by Ricardinho (Post 3715776)
///M3 is Back :D :twisted::twisted::twisted:

cea mai frumoasa masina :D:D:D:D:D

Ricardinho 10-10-10 10:31

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Quote:

Originally Posted by V1RuS (Post 3715801)
semnul de incepator face tot :peace: .... stiu k e la intimidare .... superba masina 8)


:D ms frumos, asemenea ...

Semnul de incepator mi l-a lipit cineva habar nu am :-?? e bun luat :))

DUB-R 16-10-10 17:35

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
1 Attachment(s)
...... .

FED express 16-10-10 17:40

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
se pare ca e vreme numai buna de ars cauciucuri la Ianca.felicitari si pentru masina propietarului, arata intr-un mare fel:!:

DUB-R 17-10-10 00:53

Re: E46 - My New Beast Bmw ///M3 :P
 
Nu e de la Ianca, acolo a fost praf vremea, sunt de la Tulcea (last race)... in septembrie.


All times are GMT +2. The time now is 11:19.

- Copyright 2026 4Tuning