Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ploiesti (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti.html)
-   -   Soferul si masina (https://forum.4tuning.ro/100-ploiesti/20031-soferul-masina.html)

Dinu-KKK 30-07-06 16:18

Re: Soferul si masina
 
tot soferul zic si yo ca ar conta si asta a demonsrtat pitu unuia care nu s-a limitat la asfalt si a vrut sa faca un ocol prin PORTI !!!!!!!!!!!!

Skma 30-07-06 16:30

Re: Soferul si masina
 
NFS frate:lol: :lol: :lol:

T@zMania 30-07-06 16:40

Re: Soferul si masina
 
Quote:

Originally Posted by Skmadtm
NFS frate:lol: :lol: :lol:

NFS mancatziash;)

ph87gms 30-07-06 17:25

Re: Soferul si masina
 
ori cum treapta a-3 a lu` Pitu este fenomenala .... deci ... soferul conteaza 70 % si 30 % bolidul

alex2see 30-07-06 19:29

Re: Soferul si masina
 
da exact ca la nfs

tre 31-07-06 00:14

Re: Soferul si masina
 
vad ca n-ati stat degeaba. ati devastat orasu sau ce?

Skma 31-07-06 08:28

Re: Soferul si masina
 
Bine ca n-ai fost aseara mai mult nu se spune ! Prietenii stiu de ce!:twisted: :lol:

Vibe 31-07-06 11:39

Re: Soferul si masina
 
Aseara m-a facut pitu.... twice! ... are ceva a 3-a aia... :)... si cam atat in rest nimic important...

bogdan_wrc 31-07-06 11:44

Re: Soferul si masina
 
ce are pitu? ce maisna... ?

Vibe 31-07-06 11:45

Re: Soferul si masina
 
nexia.... pitu=tweety

bogdan_wrc 31-07-06 11:53

Re: Soferul si masina
 
aha.bun asa. sencs

Skma 31-07-06 12:51

Re: Soferul si masina
 
Cam monoton ieri seara8)

ph87gms 31-07-06 13:02

Re: Soferul si masina
 
monotononi... ha ha ha :oops: :oops: :oops:

Pitu 31-07-06 13:28

Re: Soferul si masina
 
Quote:

Originally Posted by Skmadtm
Cam monoton ieri seara8)

scama am impresia ca u faci vraji , ai tubu magic ce dreac ai?

Skma 31-07-06 14:17

Re: Soferul si masina
 
Mama ce as face niste vraji sa iau la lotto:))


All times are GMT +2. The time now is 23:02.

- Copyright 2026 4Tuning