![]() |
Re: Soferul si masina
tot soferul zic si yo ca ar conta si asta a demonsrtat pitu unuia care nu s-a limitat la asfalt si a vrut sa faca un ocol prin PORTI !!!!!!!!!!!!
|
Re: Soferul si masina
NFS frate:lol: :lol: :lol:
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
ori cum treapta a-3 a lu` Pitu este fenomenala .... deci ... soferul conteaza 70 % si 30 % bolidul
|
Re: Soferul si masina
da exact ca la nfs
|
Re: Soferul si masina
vad ca n-ati stat degeaba. ati devastat orasu sau ce?
|
Re: Soferul si masina
Bine ca n-ai fost aseara mai mult nu se spune ! Prietenii stiu de ce!:twisted: :lol:
|
Re: Soferul si masina
Aseara m-a facut pitu.... twice! ... are ceva a 3-a aia... :)... si cam atat in rest nimic important...
|
Re: Soferul si masina
ce are pitu? ce maisna... ?
|
Re: Soferul si masina
nexia.... pitu=tweety
|
Re: Soferul si masina
aha.bun asa. sencs
|
Re: Soferul si masina
Cam monoton ieri seara8)
|
Re: Soferul si masina
monotononi... ha ha ha :oops: :oops: :oops:
|
Re: Soferul si masina
Quote:
|
Re: Soferul si masina
Mama ce as face niste vraji sa iau la lotto:))
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:02. |
- Copyright 2026 4Tuning