![]() |
Re: Cielo ysm
Quote:
|
Re: Cielo ysm
Salut baieti...sunt pustiu ala cu ideile...ce ati mai facut cu masina...ca tare sunt nerabdator.....si proprietarul...sa puna poze cu masina...sa mai dau si yo cateva idei ca aia cu borla...
P.S. :cristy merci de informatia despre husa de pe volan...astept noutati |
Re: Cielo ysm
arata super bine :)
|
Re: Cielo ysm
Bv cumnate noata 10 ! Ai grije la gropi acuma :P
|
Re: Cielo ysm
pune mai multe poze plz :O chiar ca e supercar :O
|
Re: Cielo ysm
Ti-am vazut masina ieri in parcare la Carrefour Colentina. Parca trebuie ceva mai lat pe spate... facut din J sau cu distantiere....
|
Re: Cielo ysm
felicitarile mele!!!:shock:deci masina arata intr-un mare fel!
deocamdata nu am cuvinte sa iti spun mai multe,dar voi mai reveni cu comenturi. tine-o tot asa! |
Re: Cielo ysm
imi place masina chiar daca e putin mai ciudata
jantele si vopseaua nebunie curata |
Re: Cielo ysm
35 Attachment(s)
cateva poze din copilaria lui. Saptamana vitoare revin cu poze la interior, e gata
|
Re: Cielo ysm
la aripile spate este oribil ce ai facut acolo ... trebuia crestat si tras nu asa cum ai ciocanit tu... :oops:
|
Re: Cielo ysm
Quote:
|
Re: Cielo ysm
1 Attachment(s)
fiecare cu placerea lui sa omoare masina :oops:
|
Re: Cielo ysm
Quote:
|
Re: Cielo ysm
cumpat C 20 let cu tot ce trebuie pt transplant
|
Re: Cielo ysm
mi imi place mai mult ca ERD-ul la aspect
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:44. |
- Copyright 2026 4Tuning