Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Cielo ysm (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/196680-cielo-ysm.html)

cristy_4speed 11-08-10 12:42

Re: Cielo ysm
 
Quote:

Originally Posted by Maryus96 (Post 3570556)
Bravo!!!masina mi-a placut de cand am vazut-o si pana la sfarsitul topicului (intentionez sa-ti spun ca masina mea are o culoare asemanatoare si ca am o husa pe volan la fel ca cea din poza de pe prima pagina a topicului!!! :D

husa aia dupa volan a disparut de mult.......;) asa erea candva in tineretea ei ;) sobo mai montam si noi interiorul ala ....ca tare sunt curios :))

Maryus96 19-08-10 13:40

Re: Cielo ysm
 
Salut baieti...sunt pustiu ala cu ideile...ce ati mai facut cu masina...ca tare sunt nerabdator.....si proprietarul...sa puna poze cu masina...sa mai dau si yo cateva idei ca aia cu borla...

P.S. :cristy merci de informatia despre husa de pe volan...astept noutati

Sillentdead 22-08-10 20:51

Re: Cielo ysm
 
arata super bine :)

Cros 07-11-10 17:57

Re: Cielo ysm
 
Bv cumnate noata 10 ! Ai grije la gropi acuma :P

Sillentdead 07-11-10 18:23

Re: Cielo ysm
 
pune mai multe poze plz :O chiar ca e supercar :O

B-99-SAA 08-11-10 12:46

Re: Cielo ysm
 
Ti-am vazut masina ieri in parcare la Carrefour Colentina. Parca trebuie ceva mai lat pe spate... facut din J sau cu distantiere....

marius3030 09-11-10 07:45

Re: Cielo ysm
 
felicitarile mele!!!:shock:deci masina arata intr-un mare fel!
deocamdata nu am cuvinte sa iti spun mai multe,dar voi mai reveni cu comenturi.
tine-o tot asa!

alexbadea12 11-11-10 21:24

Re: Cielo ysm
 
imi place masina chiar daca e putin mai ciudata
jantele si vopseaua nebunie curata

Sobolanu*Original 13-04-11 18:05

Re: Cielo ysm
 
35 Attachment(s)
cateva poze din copilaria lui. Saptamana vitoare revin cu poze la interior, e gata

iviTe 13-04-11 19:00

Re: Cielo ysm
 
la aripile spate este oribil ce ai facut acolo ... trebuia crestat si tras nu asa cum ai ciocanit tu... :oops:

casp3r75 13-04-11 19:57

Re: Cielo ysm
 
Quote:

Originally Posted by iviTe (Post 4252741)
la aripile spate este oribil ce ai facut acolo ... trebuia crestat si tras nu asa cum ai ciocanit tu... :oops:

cam ai dreptate invite :rolleyes2

Sobolanu*Original 13-04-11 20:01

Re: Cielo ysm
 
1 Attachment(s)
fiecare cu placerea lui sa omoare masina :oops:

casp3r75 13-04-11 20:06

Re: Cielo ysm
 
Quote:

Originally Posted by Sobolanu*Original (Post 4252902)
fiecare cu placerea lui sa omoare masina :oops:

hai ca a iesit frumos :D Bravo domnu`

Sobolanu*Original 09-05-11 20:18

Re: Cielo ysm
 
cumpat C 20 let cu tot ce trebuie pt transplant

Sillentdead 09-05-11 21:03

Re: Cielo ysm
 
mi imi place mai mult ca ERD-ul la aspect


All times are GMT +2. The time now is 17:44.

- Copyright 2026 4Tuning