![]() |
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
vreau sa fac interioru ma poate ajuta cineva la cat ajunge o tapiterie ca vreau sa fac interioru crem si nu stiu pe nimeni care se ocupa cu tapiterie:sad:
|
Re: E30 - urs carpatin
o sa revin maine cu noi poze cu ce i-am facut la masina am montat o alarma thor si o inchidere pilot si nu stiu cum sa conectez alarma cu inchiderea e vreun u dintre voi care a mai facut?
si daca ma poate ajuta cineva cu un manual e 30 pt 2500 i m20 |
Re: E30 - urs carpatin
cine ma ajuta si pe mine cu un sfat vreau sa pun un motor de pe un e34 de 2000 vanos .ce treb sa modific si ce mai imi trebuie inafara de maotor? cumva treb sa schimb cutia cardan instalatie sau ceva ?
|
Re: E30 - urs carpatin
intra pe mess sa vorbim de piese. daca nu , uita te pe topic si da un telefon.
|
Re: E30 - urs carpatin
11 Attachment(s)
uite aici pozele de azi
pacat ca n-a avut parte de o spalare calumea sa iasa si ea mai bine in poze :D |
Re: E30 - urs carpatin
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
10 Attachment(s)
si ceva poze cu ce am mai facut pe la masina ca nu am mai postat nimic de ceva vreme
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
salut...am si eu o intrebare....e de e36 cumva bancheta de spate?...sau dak nu e ,ai putea sa imi zici de ce e?....ms mult..
bafta cu masina! |
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
|
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
Bafta domnu in continuare cu masina a iesit super BV BV |
Re: E30 - urs carpatin
ai investit sute de euro intr-o prostituata....
i-ai facut operatii estetice la 40 de ani pe acte ca ea are 50 in realitate ;) nu stiu de ce ai bagat atatia bani in maisna asta nu merita :) a iesit frumos tre sa recunosc....dar stiu maisna bn....am conduso personal in urma cu cateva luni :))) ai riscat sper sa merite riscul...bafta in continuare:) sa nu ii pui turbo ca la a3 zboara pasajele de pe ea :D |
Re: E30 - urs carpatin
Quote:
:D |
| All times are GMT +2. The time now is 07:14. |
- Copyright 2026 4Tuning