Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunitatea globala 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning.html)
-   -   Invitatie/Intalnire la bere (https://forum.4tuning.ro/30-comunitatea-globala-4tuning/195-invitatie-intalnire-bere.html)

augustin 19-01-04 12:12

am inteles ce bere va place dar unde aveti de gand sa va intalniti ca sa bem :D

augustin 19-01-04 12:12

am inteles ce bere va place dar unde aveti de gand sa va intalniti ca sa bem :D

tekno 03-03-04 08:20

1 Attachment(s)
daca bei prea mult, shi le combini prea mult, ai nishte prieteni lovitzi la cap shi ei aproape la fel de betzi ca tine ajungi in halu asta....
:oops: :P :P :oops: :oops:

PS
daca nu se vede pe hartie e scris: \"mie frig, mie foame shi am nevoie de ultimul album al lui gutza\"...

FiReBuRn 04-03-04 12:07

LOOOOL...super tare..ce prieteni tari ... :twisted:

FiReBuRn 04-03-04 12:10

Mah..propuneti si voi o zi.. in care sa mergem seara intr-un bar/club..sa bem o bere ..mai vb..o caterinca..ca de cand e topicul asta.. nu am iesit niciodata! Astept propuneri..cu ziua si locul !

Hondarul 04-03-04 13:32

NOROC, GAMBRINUS, TIMISOREANA... Cele mai tari !!!

Stai ca acum vine caldura si sa mor de nu vin cu naveta in portbagaj in H.

:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk:

tekno 04-03-04 17:44

nu a fost seara aia in nushtiu ce club acum vreo 2 sapt?

observatzi shervetzelele ce le-au pus pe perna sa nu o murdaresc daca vomez
:lol: :lol: :lol:

BogdanCMS 18-03-04 00:05

La mine Stella merge cel mai bine,am si alternativa daca's la volan Stella fara alcool(stiu ca e pishat daca e f alcool,dar e cea mai buna din pishaturile astea).In rest Corona,Miller,Leffe sunt finutze.Da' stitzi unde am baut cea mai buna bere afara(parerea mea)?N-o sa va vina sa credetzi,in Egipt!!

tekno 18-03-04 12:02

loooooooool
ce bere ai baut in egipt?

b99sha 19-03-04 12:29

\"PishusDeCamillas\" ??? :roll:

BogdanCMS 19-03-04 13:39

Looool...Nu e mah nici un \"Pishusdecamilas\",ii zicea tot Stella,doar atat,dar jur ca era super-buna din toate punctele de vedere.Ma rog,aici e discutabil,unii o prefera mai amara,altzii mai putzin acidulata,samd.Dar,daca stitzi putzina istorie,atunci stiti si care este poporul care a inventat berea-egiptenii,in antichitate!!!

fratele lu` alex GMZ 19-03-04 13:57

Sambata 20 martie ora 20:00 barul \"Bistro Senat\" de la stadionul national , cine este de acord sa vina sa imi dea Private message ca sa ne intalnim si pentru mai multe indicatii

Hondarul 19-03-04 17:25

Unde mah la Stadionul National ??? Hai diseara in H sa vorbim...

fratele lu` alex GMZ 20-03-04 11:49

da ma da eu vin dar nu am masina

fratele lu` alex GMZ 24-03-04 19:47

ba ce se mai aude cu berea aia? hai dreaq sa ne hotaram si noi ca asa mie o sete si nu mai pot :)
ziceti cand si uunde


All times are GMT +2. The time now is 04:28.

- Copyright 2026 4Tuning