![]() |
am inteles ce bere va place dar unde aveti de gand sa va intalniti ca sa bem :D
|
am inteles ce bere va place dar unde aveti de gand sa va intalniti ca sa bem :D
|
1 Attachment(s)
daca bei prea mult, shi le combini prea mult, ai nishte prieteni lovitzi la cap shi ei aproape la fel de betzi ca tine ajungi in halu asta....
:oops: :P :P :oops: :oops: PS daca nu se vede pe hartie e scris: \"mie frig, mie foame shi am nevoie de ultimul album al lui gutza\"... |
LOOOOL...super tare..ce prieteni tari ... :twisted:
|
Mah..propuneti si voi o zi.. in care sa mergem seara intr-un bar/club..sa bem o bere ..mai vb..o caterinca..ca de cand e topicul asta.. nu am iesit niciodata! Astept propuneri..cu ziua si locul !
|
NOROC, GAMBRINUS, TIMISOREANA... Cele mai tari !!!
Stai ca acum vine caldura si sa mor de nu vin cu naveta in portbagaj in H. :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :drunk: |
nu a fost seara aia in nushtiu ce club acum vreo 2 sapt?
observatzi shervetzelele ce le-au pus pe perna sa nu o murdaresc daca vomez :lol: :lol: :lol: |
La mine Stella merge cel mai bine,am si alternativa daca's la volan Stella fara alcool(stiu ca e pishat daca e f alcool,dar e cea mai buna din pishaturile astea).In rest Corona,Miller,Leffe sunt finutze.Da' stitzi unde am baut cea mai buna bere afara(parerea mea)?N-o sa va vina sa credetzi,in Egipt!!
|
loooooooool
ce bere ai baut in egipt? |
\"PishusDeCamillas\" ??? :roll:
|
Looool...Nu e mah nici un \"Pishusdecamilas\",ii zicea tot Stella,doar atat,dar jur ca era super-buna din toate punctele de vedere.Ma rog,aici e discutabil,unii o prefera mai amara,altzii mai putzin acidulata,samd.Dar,daca stitzi putzina istorie,atunci stiti si care este poporul care a inventat berea-egiptenii,in antichitate!!!
|
Sambata 20 martie ora 20:00 barul \"Bistro Senat\" de la stadionul national , cine este de acord sa vina sa imi dea Private message ca sa ne intalnim si pentru mai multe indicatii
|
Unde mah la Stadionul National ??? Hai diseara in H sa vorbim...
|
da ma da eu vin dar nu am masina
|
ba ce se mai aude cu berea aia? hai dreaq sa ne hotaram si noi ca asa mie o sete si nu mai pot :)
ziceti cand si uunde |
| All times are GMT +2. The time now is 04:28. |
- Copyright 2026 4Tuning