Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   VW Fest in Bucharest (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19375-vw-fest-bucharest.html)

GolfuletzS 27-06-06 09:40

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
bogdane.... saptamna asta aflu daca mai vine cineva din ploiesti si t anunt ;)

GolfuletzS 27-06-06 10:40

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
banner : VW FEST


daca vre`ti sa vi`l puneti la semnatura

GolfuletzS 27-06-06 10:52

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
1 Attachment(s)
Banner VW FEST

sau linku direct

bogdan_wrc 27-06-06 11:59

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
dar cine mai e din Ploiesti care poate veni..ca poate cunosc...si se convinge mai usor..

tng 27-06-06 15:10

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
Quote:

Originally Posted by GolfTuning
Banner VW FEST

sau linku direct
[IMG] https://img204.imageshack.us/img204/6127/golfbun9qn.gif [/IMG]

da cand il puenti la semantura.. apropiati [img] si [/img] de link.. ca am dat eu un sapce

tu ai facut tati semnatura?

poi numa` golfuri? ..
la atat se rezuma vw?
cu celelalte modele de wv ce se intampla? :???:

GolfuletzS 27-06-06 15:37

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
da yo am facut`o... nu mi`am dat seama.. ca am pus numai golfuri... :) ma rog.... nu are nicio improtanta :D oricum e si o BORA in ultimu frame :D



este..... VW FEST ! :D

Xel'Naga 28-06-06 00:42

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
da si cica o sa vin si eu :lol:

bogdan_wrc 28-06-06 07:48

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
pai ar putea sa vina numai golfuri si Bora. oricum sunt asteptate toate..nu? sau Golftuning ar trebui sa sti exact cui te adresezi...seat..skoda..porsche..vin?

GolfuletzS 28-06-06 09:14

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
pei in momentu de fata ma adresez strikt la VW . acum daca o veni o skoda un audi ce sa faci ? sa le trimit acasa ?! ;)

Xel'Naga 28-06-06 14:33

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
deci eu o sa vin SIGUR
numai sa stiu cand si cum :lol:

GolfuletzS 28-06-06 14:35

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
am inteles ca ti`au furat bara fata ? :D

Xel'Naga 28-06-06 14:36

Re: Intalnire Vw Golf in Bucharest !
 
DA ...
Nasol moment :lol:

balann_jointt 28-06-06 16:07

Pt intrunirea VW
 
Salut baieti sper ca o sa veniti cat mai multi! de mult imi doream asta si in sfarsit am postat anunt ! Golfuletz mi-a sarit in ajutor si uite ca treaba merge bine! Sper ca o sa veniti cat mai multi si sa fie misto!!! haideti sa punem si noi cate o poza cu masinile noastre aici sa vedem si noi cam ce o sa fie! sa stim la ce sa ne asteptam!! Asta vreau de la voi O POZA si o vorba buna!!!

balann_jointt 28-06-06 16:10

Re: VW Fest in Bucharest
 
cum ma frate sa iti fure bara?

GolfuletzS 28-06-06 17:44

Re: VW Fest in Bucharest
 
deoarece au ramas in cursa.. doar 2 locatii am facut un poll decisiv ... pentru a vedea unde ramane VW FEST

asa ca va rog inca odata sa votati ... pe acest topic


https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/19666-vw-fest-poll-decisiv.html


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning