![]() |
Re: Machete in lucru - VRS
4 Attachment(s)
New Project!
Mercedez-Benz SL 500 1/18 Weely (2010 Thanx) Nu m-am gandit cum sa-l fac. |
Re: Machete in lucru - VRS
Quote:
Da ce rapid esti man nici nu a ajuns bine si deja ai intat in el:lol::lol: Eu nu te pot ajuta cu idei dar iti pot ura multa bafta si sa scoti ceva frumos din el:!::!::!: |
Re: Machete in lucru - VRS
mersi. sper ca sapt asta sa termin bodykitul de finisat si alte chestii si dupaia sapt viitoare sa o vopsesc.
|
Re: Machete in lucru - VRS
Quote:
|
Re: Machete in lucru - VRS
9 Attachment(s)
poze cu murcielago
|
Re: Machete in lucru - VRS
Ti-a iesit foarte frumos pana acum.Bafta in continuare!!!
|
Re: Machete in lucru - VRS
mersi mult
|
Re: Machete in lucru - VRS
3 Attachment(s)
pleoape murcielago
|
Re: Machete in lucru - VRS
wow suuper lambo e foarte tare se apropie de realitate:)
|
Re: Machete in lucru - VRS
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Machete in lucru - VRS
Quote:
|
Re: Machete in lucru - VRS
5 Attachment(s)
So... New Project. Dodge Challenger 1/18 Maisto.
Tuning simplu: -un mic subspoler fata, -tobe laterale -jenti(dar mai tarziu) -vopsea custom -interior vopsit |
Re: Machete in lucru - VRS
Interesant.Bafta cu Dodge-ul!!!;)
|
Re: Machete in lucru - VRS
mersi. sper ca pana vineri sa fie vopsit ca nu este ceva complicat de facut la el. jentile vor fi facute o data cu cele de la gallardo si murcielago
|
Re: Machete in lucru - VRS
Vin cu noutati. Sistem audio la dodge link: https://www.youtube.com/watch?v=GMoB7YuFMv8
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:50. |
- Copyright 2026 4Tuning