Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - VRS (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/192068-machete-lucru-vrs.html)

VRS 02-08-10 20:34

Re: Machete in lucru - VRS
 
4 Attachment(s)
New Project!
Mercedez-Benz SL 500 1/18 Weely (2010 Thanx)
Nu m-am gandit cum sa-l fac.

2010 02-08-10 22:38

Re: Machete in lucru - VRS
 
Quote:

Originally Posted by VRS (Post 3559828)
New Project!
Mercedez-Benz SL 500 1/18 Weely (2010 Thanx)
Nu m-am gandit cum sa-l fac.

Cupla!
Da ce rapid esti man nici nu a ajuns bine si deja ai intat in el:lol::lol:
Eu nu te pot ajuta cu idei dar iti pot ura multa bafta si sa scoti ceva frumos din el:!::!::!:

VRS 02-08-10 22:56

Re: Machete in lucru - VRS
 
mersi. sper ca sapt asta sa termin bodykitul de finisat si alte chestii si dupaia sapt viitoare sa o vopsesc.

FED express 03-08-10 07:45

Re: Machete in lucru - VRS
 
Quote:

Originally Posted by VRS (Post 3559828)
New Project!
Mercedez-Benz SL 500 1/18 Weely (2010 Thanx)
Nu m-am gandit cum sa-l fac.

sugerez un kit AMG sau ceva subtil si de bun gust.La un Mert nu-i poti pune fuste grosolane..parerea mea.

VRS 08-08-10 21:22

Re: Machete in lucru - VRS
 
9 Attachment(s)
poze cu murcielago

andy design x 09-08-10 08:54

Re: Machete in lucru - VRS
 
Ti-a iesit foarte frumos pana acum.Bafta in continuare!!!

VRS 09-08-10 19:23

Re: Machete in lucru - VRS
 
mersi mult

VRS 11-08-10 17:37

Re: Machete in lucru - VRS
 
3 Attachment(s)
pleoape murcielago

FatX 11-08-10 17:39

Re: Machete in lucru - VRS
 
wow suuper lambo e foarte tare se apropie de realitate:)

e30_eVG3n 11-08-10 17:46

Re: Machete in lucru - VRS
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by FatX (Post 3579102)
wow suuper lambo e foarte tare se apropie de realitate:)

Cam nu prea se apropie...

VRS 11-08-10 17:50

Re: Machete in lucru - VRS
 
Quote:

Originally Posted by e30_eVG3n (Post 3579112)
Cam nu prea se apropie...

ma rog am incercat si nu prea mi-a reusit ca sunt multe chestii la bara fata de la SV care nu le pot face asa ca am cam renuntat la ideea de SV si fac ceva mai "unicat" :D

VRS 17-08-10 22:37

Re: Machete in lucru - VRS
 
5 Attachment(s)
So... New Project. Dodge Challenger 1/18 Maisto.
Tuning simplu:
-un mic subspoler fata,
-tobe laterale
-jenti(dar mai tarziu)
-vopsea custom
-interior vopsit

andy design x 18-08-10 08:20

Re: Machete in lucru - VRS
 
Interesant.Bafta cu Dodge-ul!!!;)

VRS 18-08-10 09:20

Re: Machete in lucru - VRS
 
mersi. sper ca pana vineri sa fie vopsit ca nu este ceva complicat de facut la el. jentile vor fi facute o data cu cele de la gallardo si murcielago

VRS 18-08-10 16:18

Re: Machete in lucru - VRS
 
Vin cu noutati. Sistem audio la dodge link: https://www.youtube.com/watch?v=GMoB7YuFMv8


All times are GMT +2. The time now is 19:50.

- Copyright 2026 4Tuning