Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arad (https://forum.4tuning.ro/85-arad.html)
-   -   Expo Arad Show - 13 iunie 2010 (https://forum.4tuning.ro/85-arad/190905-expo-arad-show-13-iunie-2010-a.html)

bitang 13-06-10 15:20

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
25 Attachment(s)
Poze de duminica.Din pacate vineri/sambata n-am fost si din cate vad am ratat cate ceva.:D

Attachment 1517257

Attachment 1517258

Attachment 1517259

Attachment 1517260

Attachment 1517261

Attachment 1517262

Attachment 1517263

Attachment 1517264

Attachment 1517265

Attachment 1517266

Attachment 1517277

Attachment 1517278

Attachment 1517279

Attachment 1517280

Attachment 1517281

Attachment 1517282

Attachment 1517283

Attachment 1517284

Attachment 1517285

Attachment 1517286

Attachment 1517287

Attachment 1517288

Attachment 1517289

Attachment 1517290

Attachment 1517291

BOGDAN_UWW 13-06-10 17:18

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
8 Attachment(s)
pun si eu niste poze....scuze daca leam editat prea tare:-)

Evoluti0n 13-06-10 20:21

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
4 Attachment(s)
Pentru cei curiosi de timpii de la indemanare

brummy 13-06-10 20:36

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by Evoluti0n (Post 3438348)
Pentru cei curiosi de timpii de la indemanare

mersi mult!

ps. a iesit frumos ;)

PinkProbeLady 13-06-10 20:42

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
:lol: cate poze roz, cred ca gagica era in prim plan!
Multumim de timpi, poze, organizare. A fost foarte frumos! Felicitari organizatorilor si tuturor care au ajutat la organizare!

Dari 13-06-10 21:01

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
23 Attachment(s)
Felicitari organizatorilor si participantilor, a fost foarte frumos.

Cateva poze de azi:

BOGDAN_UWW 13-06-10 21:23

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
7 Attachment(s)
sa mai pun poze...si clipuri...

Gianny23 13-06-10 21:29

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Felicitari organizatorilor ;) si tuturor participantilor :D foarte frumos 8)

Daci 13-06-10 22:16

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Felicitari tuturor organizatorilor si participantilor! Si bineinteles vizitatorilor, care au rezistat caldurii...
Evenimentul a fost reusit si s-a reusit sa se rupa monotonia targului Transport-AR, care, impreuna au de castigat unul dupa celalalt.
Deocamdata astept sa se incarce filmarea pe youtube, dar o parte e gata.
Drift Show la Transport-AR 2010 partea 1 : https://www.youtube.com/watch?v=v62CKt1Bq8g

NEo007 13-06-10 22:36

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Chiar a fost un eveniment reusit!! :)

Black Pearl 13-06-10 22:50

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Ma bucur ca evenimentul a placut :-)
Multumesc tuturor celor care s-au implicat in organizarea acestui eveniment, chiar daca initial parteneri Expo Arad au fost doar 3 cluburi. Multumesc participantilor si spectatorilor , fara de care evenimentul nu ar fi fost posibil. Si nu in ultimul rand: Expo Arad care a avut incredere in noi in organizarea showului.

Sa speram ca vom mai avea parte de astfel de evenimente la Arad.

Si acum poze cu primii 3 clasati: locul 1-2-3 la best tuning car:


https://s1.postimage.org/jnHtA.jpg https://s1.postimage.org/jnRs9.jpg https://s1.postimage.org/jnz_9.jpg

bitang 13-06-10 23:34

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Quote:

Originally Posted by PinkProbeLady (Post 3438393)
:lol: cate poze roz, cred ca gagica era in prim plan!

"Cireasa" de pe "tort".:D

BOGDAN_UWW 13-06-10 23:42

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
3 Attachment(s)
multa sampanieeeeee:!::!::!::!::!:

bitang 14-06-10 12:30

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
1 Attachment(s)
Attachment 1518658

PinkProbeLady 14-06-10 12:50

Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
 
Video:

https://www.youtube.com/watch?v=eAF9J...ayer_embedded#!


All times are GMT +2. The time now is 06:30.

- Copyright 2026 4Tuning