![]() |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
25 Attachment(s)
Poze de duminica.Din pacate vineri/sambata n-am fost si din cate vad am ratat cate ceva.:D
Attachment 1517257 Attachment 1517258 Attachment 1517259 Attachment 1517260 Attachment 1517261 Attachment 1517262 Attachment 1517263 Attachment 1517264 Attachment 1517265 Attachment 1517266 Attachment 1517277 Attachment 1517278 Attachment 1517279 Attachment 1517280 Attachment 1517281 Attachment 1517282 Attachment 1517283 Attachment 1517284 Attachment 1517285 Attachment 1517286 Attachment 1517287 Attachment 1517288 Attachment 1517289 Attachment 1517290 Attachment 1517291 |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
8 Attachment(s)
pun si eu niste poze....scuze daca leam editat prea tare:-)
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
4 Attachment(s)
Pentru cei curiosi de timpii de la indemanare
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
ps. a iesit frumos ;) |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
:lol: cate poze roz, cred ca gagica era in prim plan!
Multumim de timpi, poze, organizare. A fost foarte frumos! Felicitari organizatorilor si tuturor care au ajutat la organizare! |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
23 Attachment(s)
Felicitari organizatorilor si participantilor, a fost foarte frumos.
Cateva poze de azi: |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
7 Attachment(s)
sa mai pun poze...si clipuri...
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Felicitari organizatorilor ;) si tuturor participantilor :D foarte frumos 8)
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Felicitari tuturor organizatorilor si participantilor! Si bineinteles vizitatorilor, care au rezistat caldurii...
Evenimentul a fost reusit si s-a reusit sa se rupa monotonia targului Transport-AR, care, impreuna au de castigat unul dupa celalalt. Deocamdata astept sa se incarce filmarea pe youtube, dar o parte e gata. Drift Show la Transport-AR 2010 partea 1 : https://www.youtube.com/watch?v=v62CKt1Bq8g |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Chiar a fost un eveniment reusit!! :)
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Ma bucur ca evenimentul a placut :-)
Multumesc tuturor celor care s-au implicat in organizarea acestui eveniment, chiar daca initial parteneri Expo Arad au fost doar 3 cluburi. Multumesc participantilor si spectatorilor , fara de care evenimentul nu ar fi fost posibil. Si nu in ultimul rand: Expo Arad care a avut incredere in noi in organizarea showului. Sa speram ca vom mai avea parte de astfel de evenimente la Arad. Si acum poze cu primii 3 clasati: locul 1-2-3 la best tuning car: https://s1.postimage.org/jnHtA.jpg https://s1.postimage.org/jnRs9.jpg https://s1.postimage.org/jnz_9.jpg |
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
Quote:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
3 Attachment(s)
multa sampanieeeeee:!::!::!::!::!:
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
1 Attachment(s)
|
Re: Expo Arad Show - 13 iunie 2010
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:30. |
- Copyright 2026 4Tuning