![]() |
Re: SEAT LEON CUPRA R VS ORICE CU TRACTIUNE FATA
Permite-mi sa te corectez. Intri direct in grupa F.
Adica 210 X 0.95 coeficient tractiune X 1.6 Upgrade de turbo = 319,2cp. Intri exact la grupa G, 300-350cp. E corect? |
Re: SEAT LEON CUPRA R VS ORICE CU TRACTIUNE FATA
Quote:
|
Re: SEAT LEON CUPRA R VS ORICE CU TRACTIUNE FATA
Da, corect. Sorry.
|
Re: SEAT LEON CUPRA R VS ORICE CU TRACTIUNE FATA
Quote:
|
Re: SEAT LEON CUPRA R VS ORICE CU TRACTIUNE FATA
Quote:
u esti la F cu 286cp |
Re: SEAT LEON CUPRA R VS ORICE CU TRACTIUNE FATA
hai sa nu mai poluam topicul omului ca si asa s-a ales praful de el.
E topic special creat pentru evenimentul de duminica. |
Re: SEAT LEON CUPRA R VS ORICE CU TRACTIUNE FATA
Quote:
sub 1000 kg e foarte greu sa aduci un urs |
Re: SEAT LEON CUPRA R VS ORICE CU TRACTIUNE FATA
Quote:
|
Re: SEAT LEON CUPRA R VS ORICE CU TRACTIUNE FATA
Quote:
Mii de scuze pt OT...:oops: |
Re: SEAT LEON CUPRA R VS ORICE CU TRACTIUNE FATA
Quote:
dc nu mergeti in Ungaria pe o pista cu VHT unde aveti cele mai mari sanse sa scoateti un timp bun ? E mai simplu sa va certati pe forumuri... O zi buna si timpi cat mai mici pe 402m! |
Re: SEAT LEON CUPRA R VS ORICE CU TRACTIUNE FATA
Quote:
Hopa un GT28/GT30 provoaca un K04 ....accept provocarea :twisted: Daca nu ajung la Alexeni sunt sanse mari sa ajung in Ungaria. |
Re: SEAT LEON CUPRA R VS ORICE CU TRACTIUNE FATA
daca tot bagi din a 3-a in a 6-a dute si tu pe bdul la relax nu la curse:)))
Quote:
|
Re: SEAT LEON CUPRA R VS ORICE CU TRACTIUNE FATA
Quote:
Sa inteleg ca tu pe masina ai K04 ?? Auzisem ca nu este posibil cu un K04 sa sari de 330 cai dar daca tu ai reusit performanta asta este de apreciat.. Crezi ca eu cu turbina IHI, pot ajunge la o putere apropiata de a ta ? Daca da, astept si eu un pm cu niste mici detalii...Multumesc |
Re: SEAT LEON CUPRA R VS ORICE CU TRACTIUNE FATA
Quote:
K04 e apropiata de GT28RS cu avantaje la partea de antrenare a turbinei la turatii medii, facand-o ceva mai liniara si mai eficienta pentru mersul de zi de zi. |
Re: SEAT LEON CUPRA R VS ORICE CU TRACTIUNE FATA
Quote:
Daca te documentai mai bine nu mai era necesar postul tau,deci ma fac ca nu l-am vazut.:lol: Multumesc |
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning