![]() |
Re: E46 - Stanced
de data asta va iert.frumoasa masina si frumos proiect.felicitari ca l'ai luat:D
|
Re: E46 - Stanced
Imi place foarte mult evolutia masinii ! .. Spor la treaba in continuare ! Sper sa iti indeplinesti cat mai repede planurile care le le ai cu masina si nu numai !
Bafta ! |
Re: E46 - Stanced
Salut,felicitari pentru modificarile de bun gust aduse masinii,si un sfat schimbai stopurile...!
Numai bine. |
Re: E46 - Stanced
Vad ca progresezi !
|
Re: E46 - Stanced
stopurile la sfarsit:P se pun
|
Re: E46 - Stanced
va multumesc ;)
eh, stopurile si eu as vrea sa le schimb da atatea am pe cap acuma si inca mai trebuie sa astepte cand o sa ma apuc si de spate, bara si portbagaj, probabil o sa imi sara in ochi si o sa le schimb :) dar, vedem am montat si bara m-tech dar tot nu am poze, sorry :) o seara buna va doresc |
Re: E46 - Stanced
4 Attachment(s)
am avut timp si de poze, calitate slaba dar asta e :) nu am aparat deocamdata
|
Re: E46 - Stanced
frumoasa masina... un singur lucru nu ti-l doresc, sa ramai fara baterie :))
|
Re: E46 - Stanced
da, mersi :)) asta imi doresc si eu sa NU am parte :)
|
Re: E46 - Stanced
cine poate sa imi explice ceva?
daca scrie undeva ca trebuie sa fie 2 numere de inmatriculare pe masina? si daca nu am prevazut suport pentru numar pe fata... chiar as vrea sa renunt la cel de pe fata, dar am fost oprit deja de 5 ori :D si l-am pus in fata omului cu legea dar nici el nu era sigur de ce, cred ca pur si simplu i s-a parut anormal fara numar in fata multumesc |
Re: E46 - Stanced
Art. 26
1. Proprietarul sau detinatorul legal trebuie sa fixeze placutele cu numarul de inmatriculare ori de inregistrare in locurile special destinate, la partea din fata si din spate a autovehiculului. 2. Se interzice circulatia pe drumurile publice a vehiculelor care nu au montate placutele cu numarul de inmatriculare sau, dupa caz, de inregistrare, in locurile stabilite. ;) |
Re: E46 - Stanced
Astea sunt trecute in codu rutier, cum ai invatat pt carnet ?
|
Re: E46 - Stanced
hohooo stiu ca sunt trecute in codul rutier, da pt carnet am invatat acum 4ani, timp sa ma documentez chiar nu am avut totusi credeam ca sunt exceptii
si asta era intrebarea, daca nu am loc special destinat pentru numar?? |
Re: E46 - Stanced
daca nu ai loc, trebuie sa ai trecut in brief - sau in CIV (depinde de unde si cum e masina ) sau in TUV la spoiler ca nu are loc pentru numar...m-am confruntat si eu cu aceeasi problema anul trecut cand am scos masina, si...spoilerul meu e custom. si nici eu nu mi-am pus numarul, pana m-au oprit de cateva ori.
se poate rezolva la RAR, dar e complicat...sunt masini (in general cele americane sau unele japoneze) care vin direct cu specificatii din partea producatorului ca nu au loc de numar in fata...(mazda MX5 - exemplu) |
Re: E46 - Stanced
Ramai la jantele astea? sau le faci ceva in viitorul apropiat, ca in momentul de fata nu e stance masina. E o intrebare, nota informativa s.a.m.d. NU CRITIC
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:11. |
- Copyright 2026 4Tuning