Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   lucrarile mele cristy2boy (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/185492-lucrarile-mele-cristy2boy.html)

cristy_dacia 23-01-11 14:34

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
2 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 4008165)
inca o lucrare care e in desfasurare.mai e de lucru..

cam in starea aceasta se afla acuma masina:twisted:

andy design x 23-01-11 16:36

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 4013017)
cam in starea aceasta se afla acuma masina:twisted:

Bafta in continuare!!!Vrem sa o vedem terminata!!!

cristy_dacia 23-01-11 18:16

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
2 Attachment(s)
gata masina este terminata

cristy_dacia 24-01-11 13:49

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
3 Attachment(s)
inca o masina

mba 24-01-11 15:03

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
nu am nimic cu tine, apreciez ca te tii de 3d dar era o vorba: "....mai bine putin si bun".

cristy_dacia 24-01-11 15:44

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by mba (Post 4016107)
nu am nimic cu tine, apreciez ca te tii de 3d dar era o vorba: "....mai bine putin si bun".

da stiu;)
da nu e bine ceva la gordini de ai zis?
sau daca zici de logan ala asa a vrut un baiat sa il fac

mba 24-01-11 16:25

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
ma refeream sa treci la ceva mai real dar care consuma mai mult timp :)

cristy_dacia 24-01-11 16:30

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
Quote:

Originally Posted by mba (Post 4016330)
ma refeream sa treci la ceva mai real dar care consuma mai mult timp :)

aaaa
sincer am incercat sa lucrez cu 3Dmax dar nicio sansa de a face:(
Nu stiu sa umblu cu el :(

cristy_dacia 25-01-11 09:56

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
1 Attachment(s)
am zis sa incerc sa fac si eu cu 3d max-ul si uitati ce a iesit pana acuma:D

cristy_dacia 25-01-11 10:34

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
1 Attachment(s)
alta poza cu botul masini.
imi poate explica cineva cum se pune textura???Ca eu stiu doar culori sa pun dar cu uw-ul nu stiu sa umblu:(

cristy_dacia 25-01-11 12:00

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
3 Attachment(s)
alte poze.(masina nu este terminata)

cristy_dacia 25-01-11 13:13

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
1 Attachment(s)
inca o poza.Asta ca idee.

mba 25-01-11 14:25

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
daca asta e 3d max e foarte bine.. cauta pe net vray+tutoriale...

cristy_dacia 25-01-11 14:41

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
6 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by mba (Post 4019338)
daca asta e 3d max e foarte bine.. cauta pe net vray+tutoriale...

da este 3d max.
si inca o serie de poze cu masina cum este in stacea actuala
Dar ce sunt acele vray-uri?

cristy_dacia 25-01-11 15:57

Re: lucrarile mele cristy2boy
 
2 Attachment(s)
alte poze cu masina.
bara fata este facuta de kowalle


All times are GMT +2. The time now is 15:59.

- Copyright 2026 4Tuning