![]() |
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
gata masina este terminata
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
inca o masina
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
nu am nimic cu tine, apreciez ca te tii de 3d dar era o vorba: "....mai bine putin si bun".
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
da nu e bine ceva la gordini de ai zis? sau daca zici de logan ala asa a vrut un baiat sa il fac |
Re: lucrarile mele cristy2boy
ma refeream sa treci la ceva mai real dar care consuma mai mult timp :)
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
Quote:
sincer am incercat sa lucrez cu 3Dmax dar nicio sansa de a face:( Nu stiu sa umblu cu el :( |
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
am zis sa incerc sa fac si eu cu 3d max-ul si uitati ce a iesit pana acuma:D
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
alta poza cu botul masini.
imi poate explica cineva cum se pune textura???Ca eu stiu doar culori sa pun dar cu uw-ul nu stiu sa umblu:( |
Re: lucrarile mele cristy2boy
3 Attachment(s)
alte poze.(masina nu este terminata)
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
1 Attachment(s)
inca o poza.Asta ca idee.
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
daca asta e 3d max e foarte bine.. cauta pe net vray+tutoriale...
|
Re: lucrarile mele cristy2boy
6 Attachment(s)
Quote:
si inca o serie de poze cu masina cum este in stacea actuala Dar ce sunt acele vray-uri? |
Re: lucrarile mele cristy2boy
2 Attachment(s)
alte poze cu masina.
bara fata este facuta de kowalle |
| All times are GMT +2. The time now is 15:59. |
- Copyright 2026 4Tuning