Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   FETE SI MASINI (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/185361-fete-masini.html)

criminales 28-06-10 18:37

Re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by drobet@ (Post 3476971)
8)ciprian am zis fete de la noi din iasi nu avioane

Si te-ai uitat si la primul videoclip?
Celelalte erau asa de "antrenament"8)

criminales 05-07-10 14:48

Re: FETE SI MASINI
 
https://www.youtube.com/watch?v=n-Hwu...eature=related
pe cind un asa party si la noi
https://www.youtube.com/watch?v=YKTvU...eature=related

D3m0N 05-07-10 15:15

Re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by criminales (Post 3494689)

trebuiesc platite mult prea bine ca sa faca asta ... pe cand la noi ... n-ai nici cu cine nici cu ce:))

drobet@ 06-07-10 08:11

Re: FETE SI MASINI
 
am avea cu cine dar faza e ca nu vrea razvan sa ne dea numarul de telefon;)

o`neal 06-07-10 08:29

Re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by drobet@ (Post 3496417)
am avea cu cine dar faza e ca nu vrea razvan sa ne dea numarul de telefon;)

:)) mai drobet@ nu mai fi cārcotas :))

D3m0N 06-07-10 11:11

Re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by drobet@ (Post 3496417)
am avea cu cine dar faza e ca nu vrea razvan sa ne dea numarul de telefon;)

drobeta ... da de ce nu ceri tu numarul de la ea/ele ... esti timid?:)))

drobet@ 07-07-10 08:22

Re: FETE SI MASINI
 
cam da:sad: ii cam mika de inaltime si na stiti si voi cum e8)

o`neal 07-07-10 11:07

Re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by drobet@ (Post 3498972)
cam da:sad: ii cam mika de inaltime si na stiti si voi cum e8)

da di cini vbiti voi bre ? :))

silviu_fxx 07-07-10 22:05

Re: FETE SI MASINI
 
Quote:

Originally Posted by drobet@ (Post 3465861)
da frate nui problema

Pe proprietara o cheama cumva Mateevici?

criminales 08-07-10 12:28

Re: FETE SI MASINI
 
DROBETA TE-AI INCIUMIDAT :lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:49.

- Copyright 2026 4Tuning