![]() |
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Skama cu prima ocazie cand ajung in ploiesti ne vedem
Malibu ai PM |
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Quote:
|
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
poate ajungi wek asta in ploiesti...k sunt si eu
|
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
[QUOTE=ph88bas;4230074]poate ajungi wek asta in ploiesti...k sunt si eu si poate vine si skm
mai aducem si alte sfi-uri asa sa ne dam in familie s aiasa ceva frumos |
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Quote:
|
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Peugeot 206 GTI vs Opel Astra GSI - 0-2
Trage foarte bine Astra... a avut rezultate bune in seara asta. Si nu numai cu mine. :) |
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Mersi Malibu si a ta trage bine
Daca o repar pana in we vin si eu la ploiesti ca aseara s-a rupt evacuarea :lol: cazan ce sa ii faci... GSI ai pm aseara: vs e36 2,5 24v 0-3 |
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
adica tea batut
|
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Quote:
nu imi vine sa cred cat de bine merge |
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Da uzi mi-am luat-o, oricum pisica asta bate masinii mult mai potente ca a mea.
FFS-ule ramane sa ne vedem la revansa cam intr-o luna daca mai fac ceva la cotet :D oricum felicitari trage bine rau pentru 2,5 |
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
te asteptam la Ploiesti;) cand ai timp..avem si un e36 2.8 daca vrei sa mai incerci cu masini de genu se misca foarte bine masina.
|
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Quote:
vs ascona c20xe 2-0 Felicitari ! |
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
iti trage bine masina,bravo
|
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Quote:
|
Re: Opel Astra GSI 150 cp vs. ...?
Multumesc, incercam si cu corsa..
|
| All times are GMT +2. The time now is 02:52. |
- Copyright 2026 4Tuning