![]() |
Re: E60 - 535d
negru mat cu rosu deja incepe sa fie fumata treaba.
Doar negru complet. Shadow line. |
Re: E60 - 535d
asa zic si eu.ca toata lumea care are cat de cat bani acuma are jante negru mat cu dunga rosie.la aia ma gandesc si eu ca masina toata neagra ar merge ceva jante negre dar nu mate.ceva mai frumos.
mersi de idei silver |
Re: E60 - 535d
Quote:
Ai directie activa(active steering),iar faptul ca volanul se "intareste" la viteza inseamna ca ai servotronic. |
Re: E60 - 535d
si directia aia activa ii aia ce face sa mearga volanul doar o tura nu o tura jumate?ma refer cand masina merge incet sau sta.s'ar putea sa ai dreptate .mie asha mia zis fostul proprietar,dar daca diretia aia activa face sa mearga decat o tura ai dreptate.daca nu nu ai dreptate.
|
Re: E60 - 535d
Active steering-rotile bracheaza maxim cu numai o tura de volan
Servotronic-volanul se invarte f usor pe loc si se intareste pe masura ce creste viteza de deplasare http://www.usautoparts.net/bmw/technology/afs.htm http://www.bmw.com/com/en/insights/t...rvotronic.html |
Re: E60 - 535d
inseamna ca ai dreptate.mnoh mie fostul proprietar mi'o spus ca ii directie de M.am gresit
|
Re: E60 - 535d
A zis si el sa te impresioneze :-P Stiu masina de pe autovit...
Oricum,masina este superba,mai ales jantele.Dupa parerea mea cele mai frumoase jante puse pe E60 :) Sa o stapanesti sanatos! |
Re: E60 - 535d
multumesc de aprecieri.si mie imi plac jantele dar nu imi plac ca sunt argintii si restu masini ii neagra.de aia ori le schimb ori le vopsesc.mersi ca mi'ai zis cu directia activa si alea ca nu shtiam nici eu.
mersi inca odata,si masina ta ii frumoasa.prima data 3er din ala vrut sa imi iau |
Re: E60 - 535d
Masina face foarte bine contrast cu jantele exact cum sunt acum,parerea mea...
Ms frumos! |
Re: E60 - 535d
o sa vad sa ma decid pana la urma.
Mersi si eu! |
Re: E60 - 535d
cel mai frumos model de jante pt un seria 5 ..clipul perfect
https://www.youtube.com/watch?v=tSSxL_aC7g8 |
Re: E60 - 535d
si jante de astea se comercializeaza in romania?
unde gasesc? |
Re: E60 - 535d
nu is cammari 20 pt drumurile noastre?
|
Re: E60 - 535d
Quote:
|
Re: E60 - 535d
pai de unde ash putea sa cumpar de astea sa nu umblu prin germania-austria?nu is mari 20 pt drumurile noastre?
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:52. |
- Copyright 2026 4Tuning