![]() |
Re: E46 - By Snacks
1 Attachment(s)
o sa o las si mai jos,ii fac cadou o susp reglabila,pe fata miercuri schimb cauciucurile si pe spate sa vad dak ma incadrez in budget ca a aparut o problema.ii cam greu sa le fac toate din salarul meu. in prima faza o sa incerc roluirea aripilor numa sa vad dak scap de problema.
o poza facuta de mine in photoshop(scuzati calitatea dar nu prea le am) cam asa ceva as vrea sa fac din masinutza mea,bineinteles lasata mai jos(nu am reusit..) si cateva ,,accesori,, in plus. ce parere aveti...? |
Re: E46 - By Snacks
daca vezi una fix ca a ta prin Simeria,da' cu numere de Bucuresti,sa nu ''tunezi ''ceva de pe ea ca e a mea,inca n-am inscris-o pe HD :D :D :D
Am glumit,iti dai seama ! :peace: |
Re: E46 - By Snacks
:???: Cum adica sa nu tunez ceva de pe? deocamdata nu am vazut nimic..
|
Re: E46 - By Snacks
Pai nu stii de gluma ? ieri mi-am luat una fix ca si a ta numa' ca are kit de m3 pe ea,o s-o vezi toata ziua prin fata pe la Xl unde stau io toata ziua la cafe...:D
|
Re: E46 - By Snacks
stiu de gluma dar nu intelegeam ce vroiai sa zici :lol:, tu nu ai avut HD.. CSL?? abia astept sa o vad..:D
|
Re: E46 - By Snacks
2 Attachment(s)
Quote:
asta e acuma ...330d :lol: |
Re: E46 - By Snacks
VAiiiii!!! Imi placea la nebunie masina aia,cand o vedeam nu imi luam ochi de la ea... o vedeam toata ziua la xl. sper ca vi cu ceva pe masura!:???:
frumoasa... si ii faci ceva modificari sau ramane asa?? |
Re: E46 - By Snacks
ce sa-i mai fac...las ca ti-o arat intr-o zi cand ma vezi prin fata pe acolo,si mai ales sa vezi cum trage motoru' ala de rupe lantu' ...trage mai tare decat coupeul,care avea 236 de cai la roata,se vede cuplul f mare acuma dupa resoftare are aproape 500 Nm cuplu :shock::shock:
|
Re: E46 - By Snacks
...avem de povestit :D ne int noi,sami spui povestea cu resoftarea si sa vad si eu bestia!!!
|
Re: E46 - By Snacks
Quote:
|
Re: E46 - By Snacks
nici roti pe 18 nu freaca, 8j fata 8,5j spate , 225 40 r18 gumele si nu au nici o problema.
7j e urat , am avut eu si cauciucurile pe spate care erau 235 si stateau prea bombate. Cel mai bine evazezi putin aripile, pui suspensie sport ca iti da un alt unghi la roata si le lasi pe astea daca tot ai investit atat in ele. |
Re: E46 - By Snacks
asa an sa fac,o sa imi roluiesc aripile,si dupa aia susp reglabila.
|
Re: E46 - By Snacks
horatiu_72 nu vinzi masina aia ?:D
|
Re: E46 - By Snacks
Quote:
|
Re: E46 - By Snacks
Depinde ce ET ai, cu et15 freaca 205.55 16 7,5j
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:36. |
- Copyright 2026 4Tuning