Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4 Speed Squad (https://forum.4tuning.ro/57-4-speed-squad.html)
-   -   DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 2 & 1 ANI DE EXISTENTA !!! (https://forum.4tuning.ro/57-4-speed-squad/17347-duminica-14-gratar-4ss-and-evo-crew-aniversare-2-and-1-ani-existenta.html)

bobitza 18-05-06 15:08

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Tari filmele,marfa si pozele,a iesit super tare.Pacat ca n-a facut si omega aia alba ceva.Soferul e cam batran,asta e.Dak era WLJ-ul nu mai ramanea nimic din padurea aia ca e nervoasa masina.

ahoe 18-05-06 15:45

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
lasa mei bine ca esti tu racer . sa vezi ce bine da burnout masina ta cu cauciucurile taiate:)) te pupa fratele tau

bobitza 18-05-06 16:00

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
sa vedem cum o sa dea omega cercuri cu zahar in rezervor si morcovi pe toba bine indesati.te pup si eu.ne vedem pe strazi,poate facem si una mik.dak te tine, normal.:))))))))))))))

DVDValy 19-05-06 07:57

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
ce dili sunteti :D

ZooM-ZooM 19-05-06 14:54

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
FOARTE TARE :)) multa distractie
si filmuletzele sunt mijto,dar cine a filmat s-a batzait rau de tot pe aviatorilor pe acolo....hm...

la mai mare si poate cine stie,in curand o sa aveti inca un membru :)

ps:a vazut cineva pe realitatea reportaju?l-a filmat careva??

bobitza 19-05-06 15:30

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
vad ca baiatul cu omega nu mai zice nimic.nu il tine sa se dea cu mine banuiesc.

ahoe 19-05-06 16:31

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
cu tine mah?????? dak vrei ma dau cu tine in marsalier

bobitza 19-05-06 16:33

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
da boss ai dreptate,pacat ca tie nu prea iti porneste masina dar sa te mai dai cu mine in marsalier.repar-o si dupaia mai vb.ti pup.

ahoe 19-05-06 17:41

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
boss aici ai dreptate . dupa ce ca pporneste rar atunci cand porneste ramane fara benzina (dvd-ul si dani stiu mai bine ):(

200SX 19-05-06 19:42

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
Buna dimineatza acuma am vazut ca v-ati trezit si voi, ca duminica mai mult ati dormit

PS: fie ca cel mai bun sa castige :-P

ahoe 20-05-06 14:54

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
pai da mai sx-ule normal ca am dormit pai cine mai monta statie si subwoofer la 5.30 dimineata

ahoe 20-05-06 14:56

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
1 Attachment(s)
cea mai tare poza de la gratar. ce fete avem:))

DVDValy 20-05-06 18:17

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
lol: e de curse

BabyBlue_EVO 20-05-06 21:05

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
daca nu eram je cu trusa de picnic la mine ce va faceatzi ?:P masa scaune pliante etc etc care nu mai sunt :D inca o data SUPER TARE DOMNE

AYF_stilo 21-05-06 12:43

Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
 
astept sa dau startu intre ahoe si bobitza:D!!!!asat in cazu in care pornesc amandoua si au benzina !!!!dar oricum sunt de curse:P:P:P!!v-am pupat


All times are GMT +2. The time now is 12:50.

- Copyright 2026 4Tuning