![]() |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Tari filmele,marfa si pozele,a iesit super tare.Pacat ca n-a facut si omega aia alba ceva.Soferul e cam batran,asta e.Dak era WLJ-ul nu mai ramanea nimic din padurea aia ca e nervoasa masina.
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
lasa mei bine ca esti tu racer . sa vezi ce bine da burnout masina ta cu cauciucurile taiate:)) te pupa fratele tau
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
sa vedem cum o sa dea omega cercuri cu zahar in rezervor si morcovi pe toba bine indesati.te pup si eu.ne vedem pe strazi,poate facem si una mik.dak te tine, normal.:))))))))))))))
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
ce dili sunteti :D
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
FOARTE TARE :)) multa distractie
si filmuletzele sunt mijto,dar cine a filmat s-a batzait rau de tot pe aviatorilor pe acolo....hm... la mai mare si poate cine stie,in curand o sa aveti inca un membru :) ps:a vazut cineva pe realitatea reportaju?l-a filmat careva?? |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
vad ca baiatul cu omega nu mai zice nimic.nu il tine sa se dea cu mine banuiesc.
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
cu tine mah?????? dak vrei ma dau cu tine in marsalier
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
da boss ai dreptate,pacat ca tie nu prea iti porneste masina dar sa te mai dai cu mine in marsalier.repar-o si dupaia mai vb.ti pup.
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
boss aici ai dreptate . dupa ce ca pporneste rar atunci cand porneste ramane fara benzina (dvd-ul si dani stiu mai bine ):(
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
Buna dimineatza acuma am vazut ca v-ati trezit si voi, ca duminica mai mult ati dormit
PS: fie ca cel mai bun sa castige :-P |
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
pai da mai sx-ule normal ca am dormit pai cine mai monta statie si subwoofer la 5.30 dimineata
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
1 Attachment(s)
cea mai tare poza de la gratar. ce fete avem:))
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
lol: e de curse
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
daca nu eram je cu trusa de picnic la mine ce va faceatzi ?:P masa scaune pliante etc etc care nu mai sunt :D inca o data SUPER TARE DOMNE
|
Re: DUMINICA 14 mai - GRATAR 4SS & EVO CREW - ANIVERSARE 1 & 2 ANI DE EXISTENTA !!!
astept sa dau startu intre ahoe si bobitza:D!!!!asat in cazu in care pornesc amandoua si au benzina !!!!dar oricum sunt de curse:P:P:P!!v-am pupat
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:50. |
- Copyright 2026 4Tuning