![]() |
Re: Echipa de sprijin
Eu o sa "decolez" de la Sun Plaza(BIG BERCENI) !!! Sper sa ma incadrez in timp !
|
Re: Echipa de sprijin
care ai drum prin ptm si faci o fapta buna :D dak nu o iau asa usor pe jos :P
|
Re: Echipa de sprijin
1 Attachment(s)
Am facut un mic desen pe harta Bucurestiului, pentru cine vrea sa afle cum se ajunge !!!
|
Re: Echipa de sprijin
am facut rost de masina pot lua 4 pers din drum si din ptm ... mai tre sa fac bani de gpl`u :))) :D
|
Re: Echipa de sprijin
pff iara ninge :(
|
Re: Echipa de sprijin
Quote:
|
Re: Echipa de sprijin
ieftineaua !!! cativa lei !!! :D de caciula :)) depinde cati merem
PS. aveti datele mele de contact la semnatura -> punct |
Re: Echipa de sprijin
Hop si yo. Din pacate pe jos k nu e bani de benzina:|
|
Re: Echipa de sprijin
dezastrul a lovit.....tre sa plec din bucuresti.....ce ma oftic ca gasisem si cu cine sa merg....mersi de oferta alex.p7m
|
Re: Echipa de sprijin
eu plec din zona unirii daca vrea cineva sa mearga cu mine lasati PM
|
Re: Echipa de sprijin
Cine mai vrea poate sa vina pe la gura de metrou Aviatorilor si plecam de acolo pe la 2:40 spre romexpo ! Suntem 3 persoane pana acum eu, opportunity si frkz !
|
Re: Echipa de sprijin
care ma ia din ptm? sau titan cum vreti.......numai sa nu merg pe canceru asta......cotizez si la gpl :D
|
Re: Echipa de sprijin
vb cu alex p7m are nr de telefon la semnatura
|
Re: Echipa de sprijin
imi e o sila sa plec pe vremea asta :(
|
Re: Echipa de sprijin
Stie cineva unde se tine sedinta ? Afara sau undeva inauntru ?
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:42. |
- Copyright 2026 4Tuning