Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TuningDAYS 2010 (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010.html)
-   -   Echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/619-4tuningdays-2010/173319-echipa-sprijin.html)

edinho_realmadrid 05-03-10 22:20

Re: Echipa de sprijin
 
Eu o sa "decolez" de la Sun Plaza(BIG BERCENI) !!! Sper sa ma incadrez in timp !

alex.p7m 05-03-10 22:29

Re: Echipa de sprijin
 
care ai drum prin ptm si faci o fapta buna :D dak nu o iau asa usor pe jos :P

edinho_realmadrid 05-03-10 22:49

Re: Echipa de sprijin
 
1 Attachment(s)
Am facut un mic desen pe harta Bucurestiului, pentru cine vrea sa afle cum se ajunge !!!

alex.p7m 06-03-10 06:29

Re: Echipa de sprijin
 
am facut rost de masina pot lua 4 pers din drum si din ptm ... mai tre sa fac bani de gpl`u :))) :D

Drag_Event_Addict 06-03-10 08:58

Re: Echipa de sprijin
 
pff iara ninge :(

cozmin23 06-03-10 09:00

Re: Echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by alex.p7m (Post 3152190)
am facut rost de masina pot lua 4 pers din drum si din ptm ... mai tre sa fac bani de gpl`u :))) :D

cu cat tre sa cotizam?

alex.p7m 06-03-10 09:06

Re: Echipa de sprijin
 
ieftineaua !!! cativa lei !!! :D de caciula :)) depinde cati merem

PS. aveti datele mele de contact la semnatura -> punct

mike_4tuning 06-03-10 09:09

Re: Echipa de sprijin
 
Hop si yo. Din pacate pe jos k nu e bani de benzina:|

cozmin23 06-03-10 09:13

Re: Echipa de sprijin
 
dezastrul a lovit.....tre sa plec din bucuresti.....ce ma oftic ca gasisem si cu cine sa merg....mersi de oferta alex.p7m

Sp1ky 06-03-10 09:16

Re: Echipa de sprijin
 
eu plec din zona unirii daca vrea cineva sa mearga cu mine lasati PM

edinho_realmadrid 06-03-10 09:26

Re: Echipa de sprijin
 
Cine mai vrea poate sa vina pe la gura de metrou Aviatorilor si plecam de acolo pe la 2:40 spre romexpo ! Suntem 3 persoane pana acum eu, opportunity si frkz !

Chucky bmw 06-03-10 09:47

Re: Echipa de sprijin
 
care ma ia din ptm? sau titan cum vreti.......numai sa nu merg pe canceru asta......cotizez si la gpl :D

Sp1ky 06-03-10 09:49

Re: Echipa de sprijin
 
vb cu alex p7m are nr de telefon la semnatura

Drag_Event_Addict 06-03-10 09:53

Re: Echipa de sprijin
 
imi e o sila sa plec pe vremea asta :(

edinho_realmadrid 06-03-10 09:55

Re: Echipa de sprijin
 
Stie cineva unde se tine sedinta ? Afara sau undeva inauntru ?


All times are GMT +2. The time now is 09:42.

- Copyright 2026 4Tuning