![]() |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Pe mine m-au scos din cursa. Ma costa la bulgari vama 18E pe kw.......18 x 140= 2520 e+ 500= 3020E inmatricularea pe BG, apoi inca 200E pt romania, imi da 3220 Euro. 3700 E vama la noi...........
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
V-ati laudat degeaba!
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
eu eram aproape sigur ca asa va fi,de aia nici nu m am bagat in seama!!!!!!:sad::sad:
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Inca nu este 1 mai, dar la cum vad ca se posteaza in topic, nu vad prea mare sa fie interesul....Totusi cum am spus inca nu e 1 mai, dar nici mult nu mai este........
Din pacate pe mine m-au scos cei 3 mii si cv de euro, pe care nu o sa ii dau niciodata statului roman pt inmatricularea masinii. Mai degraba cumpar alta. Totusi inca mai sper la BG. Poate reusesc sa fac cv cu vreo manevra, desi sunt slabe sanse.... |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Foarte frumoasa intalnirea!
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
si mie imi place intalnirea corrado.
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Si mie.... No comment
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Iiiiiiiiiiuuuuiuiuiuiuiu! Ce ne-am mai distraaaaT!
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
ha ha ha eră în dak Sigur was Constanta 3: lol:: lol:: lol amers :!!!!!!! Dar asa si 10 !!!!!!!!: sau marog 6!!!eu zic sa mai organizam una!!!:-P:-P:-P
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
e de la Vinul de Cotnari: o,SCZ ERA DICTIONARUL ACTIVAT!!!CE ERA IMPORTANT SE VEDE
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
:drunk::drunk:
SAU PALINCA DE BIHOR!!!!!!:zombie: |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
Quote:
"Am avut asa o leneee... Dar mi-am activat dictionarul cu trei beri si-un coniac si mi-am revenit" Inseamna ca am ramas in urma... e bine de stiut! |
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
si poze?
|
Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
e pe drum !
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:57. |
- Copyright 2026 4Tuning