Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii VW (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw.html)
-   -   Intalnire VW CORRADO de 1 mai (https://forum.4tuning.ro/323-discutii-vw/173151-intalnire-vw-corrado-1-a.html)

clau lcf 19-04-10 20:49

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Pe mine m-au scos din cursa. Ma costa la bulgari vama 18E pe kw.......18 x 140= 2520 e+ 500= 3020E inmatricularea pe BG, apoi inca 200E pt romania, imi da 3220 Euro. 3700 E vama la noi...........

corrado_ro 22-04-10 19:34

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
V-ati laudat degeaba!

iuli_stl 22-04-10 19:38

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
eu eram aproape sigur ca asa va fi,de aia nici nu m am bagat in seama!!!!!!:sad::sad:

clau lcf 22-04-10 22:44

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Inca nu este 1 mai, dar la cum vad ca se posteaza in topic, nu vad prea mare sa fie interesul....Totusi cum am spus inca nu e 1 mai, dar nici mult nu mai este........

Din pacate pe mine m-au scos cei 3 mii si cv de euro, pe care nu o sa ii dau niciodata statului roman pt inmatricularea masinii.

Mai degraba cumpar alta.

Totusi inca mai sper la BG. Poate reusesc sa fac cv cu vreo manevra, desi sunt slabe sanse....

corrado_ro 02-05-10 17:13

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Foarte frumoasa intalnirea!

maibunu 02-05-10 17:29

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
si mie imi place intalnirea corrado.

clau lcf 02-05-10 21:11

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Si mie.... No comment

corraptor_evo 02-05-10 22:39

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Iiiiiiiiiiuuuuiuiuiuiuiu! Ce ne-am mai distraaaaT!

iuli_stl 03-05-10 08:54

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
ha ha ha eră în dak Sigur was Constanta 3: lol:: lol:: lol amers :!!!!!!! Dar asa si 10 !!!!!!!!: sau marog 6!!!eu zic sa mai organizam una!!!:-P:-P:-P

corraptor_evo 03-05-10 10:52

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by iuli_stl (Post 3328638)
ha ha ha eră în dak Sigur was Constanta 3: lol:: lol:: lol amers :!!!!!!! Dar asa si 10 !!!!!!!!: sau marog 6!!!eu zic sa mai organizam una!!!:-P:-P:-P

:shock: :shock::shock: Iuli, vad ca tu te mai resimti serios dupa chefu' asta Corradoresc... Brava la tine! :) :lol:

iuli_stl 03-05-10 10:55

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
e de la Vinul de Cotnari: o,SCZ ERA DICTIONARUL ACTIVAT!!!CE ERA IMPORTANT SE VEDE

iuli_stl 03-05-10 11:01

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
:drunk::drunk:
SAU PALINCA DE BIHOR!!!!!!:zombie:

corraptor_evo 03-05-10 14:20

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
Quote:

Originally Posted by iuli_stl (Post 3329035)
e de la Vinul de Cotnari: o,SCZ ERA DICTIONARUL ACTIVAT!!!CE ERA IMPORTANT SE VEDE

Aha... Hmm! Adica asa se zice acu'?
"Am avut asa o leneee... Dar mi-am activat dictionarul cu trei beri si-un coniac si mi-am revenit"

Inseamna ca am ramas in urma... e bine de stiut!

o_kh3 07-05-10 09:20

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
si poze?

maibunu 07-05-10 21:34

Re: Intalnire VW CORRADO de 1 mai
 
e pe drum !


All times are GMT +2. The time now is 04:57.

- Copyright 2026 4Tuning