Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - 320Cd *** K O X *** (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/171234-e46-320cd.html)

road_runner 03-03-10 17:34

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by Andrei M (Post 3143023)
foarte frumos bmw-ul:-).....am si eu o intrebare,cat te-a costat body kit-ul?

l-am luat cu un pret bun! cu vopsit, montat, polish etc, ce am mai facut pe acolo ma duc spre 1000 si de euro

Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 3143073)
nu vopsesti pdc-uriile culoarea masinii ?! :)

nu am ce sa vopsesc! nu am inca senzorii!!! :cry:

bitzucv9 03-03-10 18:35

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
bmw E46 coupe facelift este un model superb la fel si a ta. spor la modificari .

ai pus eleronul ala pe masina????? sau nu vad eu bine:P:P ...

road_runner 03-03-10 19:52

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by bitzucv9 (Post 3143477)
bmw E46 coupe facelift este un model superb la fel si a ta. spor la modificari .

ai pus eleronul ala pe masina????? sau nu vad eu bine:P:P ...


Multam! Eleronul l-am luat cu tot cu portbagaj de pe un e46 QP clubsport! Am vrut neaparat sa fie exact originalul si sa nu dau gauri in al meu (pt ca al meu e transformat in porbagaj gen CSL in caz cva ma plictisesc de asta _ ceea ce sper sa nu se intample)

Per total sunt multumit de ce a iesit pana acum!

Andrei M 03-03-10 19:59

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
[QUOTE=road_runner;3143195]l-am luat cu un pret bun! cu vopsit, montat, polish etc, ce am mai facut pe acolo ma duc spre 1000 si de euro


un pret bun


succes in continuare....foarte frumos ce ai facut pana acum!

road_runner 07-03-10 16:15

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
6 Attachment(s)
!!!UPDATE!!!

1. foot rest de M3!

road_runner 07-03-10 16:18

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
6 Attachment(s)
2. schimbator ///M3 si husa de schimbator

road_runner 07-03-10 16:20

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
3 Attachment(s)
3. emblema noua BMW

road_runner 07-03-10 16:23

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
6 Attachment(s)
4. faruri cu angel-eyes DEPO, cu semnal smoke ;)

road_runner 07-03-10 16:25

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
8 Attachment(s)
5. corner lippere CLUBSPORT!

road_runner 07-03-10 16:26

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Momentan atat, urmeaza proietcore si om mai vedea... :lol:

xxdadixx 07-03-10 18:13

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Cred ca ptietena ta e geloasa la cate cadouri i-ai cumparat la masina de 8 martie.
Ma bucur ca nu ai pus sigla de carbon sau alte embleme mutilate BMW.

Andrei M 07-03-10 18:18

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
poze cu spatele nu pui?.....foarte frumos ce ai facut pana acum:-)

road_runner 07-03-10 20:06

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
3 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by xxdadixx (Post 3157372)
Cred ca ptietena ta e geloasa la cate cadouri i-ai cumparat la masina de 8 martie.
Ma bucur ca nu ai pus sigla de carbon sau alte embleme mutilate BMW.

Inseamna ca stii bine fenomenul!!! Ma revansez maine fata de ea, cu cel mai mare buchet de trandafiri.
Legat de emblema era musai sa fie normala, nu prea ma omor cu alea mutilate...

Quote:

Originally Posted by Andrei M (Post 3157396)
poze cu spatele nu pui?.....foarte frumos ce ai facut pana acum:-)

Atasam imdeiat, sa vad ce am pe aici...

JusT_SaY_BoBo 07-03-10 20:15

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
frumoase cadouri!singurul lucru care mie personal nu-mi place e eleronul..nu prea e de bmw.bafta in continuare

road_runner 07-03-10 20:18

Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 3157818)
frumoase cadouri!singurul lucru care mie personal nu-mi place e eleronul..nu prea e de bmw.bafta in continuare

Eleronul e unul pe care eu l-am dorit mereu pe un e46 qp... Este original BMW facut pt varianta CLUBSPORT!
Mie imi place foarte mult, nu as vedea masina fara el; mai am un portbagaj facut tip CSL insa o sa il bag la vanzare pt ca nu-i pe gustul meu!
Mersi de urari!


All times are GMT +2. The time now is 07:43.

- Copyright 2026 4Tuning