![]() |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
Quote:
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
bmw E46 coupe facelift este un model superb la fel si a ta. spor la modificari .
ai pus eleronul ala pe masina????? sau nu vad eu bine:P:P ... |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
Multam! Eleronul l-am luat cu tot cu portbagaj de pe un e46 QP clubsport! Am vrut neaparat sa fie exact originalul si sa nu dau gauri in al meu (pt ca al meu e transformat in porbagaj gen CSL in caz cva ma plictisesc de asta _ ceea ce sper sa nu se intample) Per total sunt multumit de ce a iesit pana acum! |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
[QUOTE=road_runner;3143195]l-am luat cu un pret bun! cu vopsit, montat, polish etc, ce am mai facut pe acolo ma duc spre 1000 si de euro
un pret bun succes in continuare....foarte frumos ce ai facut pana acum! |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
6 Attachment(s)
!!!UPDATE!!!
1. foot rest de M3! |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
6 Attachment(s)
2. schimbator ///M3 si husa de schimbator
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
3 Attachment(s)
3. emblema noua BMW
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
6 Attachment(s)
4. faruri cu angel-eyes DEPO, cu semnal smoke ;)
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
8 Attachment(s)
5. corner lippere CLUBSPORT!
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Momentan atat, urmeaza proietcore si om mai vedea... :lol:
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Cred ca ptietena ta e geloasa la cate cadouri i-ai cumparat la masina de 8 martie.
Ma bucur ca nu ai pus sigla de carbon sau alte embleme mutilate BMW. |
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
poze cu spatele nu pui?.....foarte frumos ce ai facut pana acum:-)
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
3 Attachment(s)
Quote:
Legat de emblema era musai sa fie normala, nu prea ma omor cu alea mutilate... Quote:
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
frumoase cadouri!singurul lucru care mie personal nu-mi place e eleronul..nu prea e de bmw.bafta in continuare
|
Re: E46 - 320Cd *** K O X ***
Quote:
Mie imi place foarte mult, nu as vedea masina fara el; mai am un portbagaj facut tip CSL insa o sa il bag la vanzare pt ca nu-i pe gustul meu! Mersi de urari! |
| All times are GMT +2. The time now is 07:43. |
- Copyright 2026 4Tuning