![]() |
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
sunt perfect deacord!oricum e masina ta si in primul rand trebuie sa iti placa tie
|
Re: E46 - 2000!
3 Attachment(s)
Am vopsit si butucii negrii, si etrierii aurii! Atasez cateva poze, nu sunt chiar culoarea lor reala/naturala, dar se vede cat de cat.
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
frumoase jante :) |
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
bravo, foarte frumoasa masina si foarte bine tunata, ai gusturi, succes mai departe si sa va aveti de grija unu celuilalt:) multi km fara incidente !!
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
7 Attachment(s)
Intr-o sambata nu aveam ocupatie, si m-am hotarat c-un amic sa facem o mica sedinta foto. Unele poze sunt prelucrate, altele nu, ca nu am mai avut timp. Si uite ce a iesit:
P.S. am atasat si o poza mai clara cu etrierii. |
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
7 Attachment(s)
Care nu erau prelucrate ti le-am prelucrat eu :D
Si sper sa nu se supere prietenul tau pentru ca am modificat pozele... iam lasat semnatura... din respect :P |
Re: E46 - 2000!
Foarte frumoasa masina...si intretinuta. Multa bafta si spor la munca ! Sper sa iti iasa exact asa cum iti doresti
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
Re: E46 - 2000!
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:29. |
- Copyright 2026 4Tuning