![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
eu am iesit .. ca trebuia sa astept 10 min pana sa dowloadeza harta mice ... asa ca ... am renuntat ... :(
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Cam low-ranking la jucatori :P. Nu am mai jucat de 3 luni si totusi eram dupa Santos :)). Lasa ca ma apuc iar de jucat.. sa vedem dak mai misca unu' :P
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
:D mi-am luat ban , nush de ce si p cat... in fine :)
alex maxx, scoti si u ?plz ? probabil ptr ca ocupam loc aiurea, desi .. nu cred ca era bataie pe locuri :) in fine , hai alexule te rog eu , astept :) baeti , n "vdm" deseara ? :) tot acolo ? |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Ma bag :D dupa cce joc pe un server mai bun :D sa-mi revin bine :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
deci .. asta seara ? pe acelasi server ?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
dap , la 9
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
serverul a fost oprit aseara ....din niste motive :D ....sper sa reusesc sa il repornim pana la ora 9 ...Santos ti-am zis k nu cred k ai ban!...dar dk e il scoatem,o sa vb si de ala dar nu promit nimik!
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
problema rezolvata...serverul a reinviat...scorurile s-au resetat!! ne vdm acolo ....!! o sa intru si eu ..mai rar [av3]maxxu' ....
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
o sa intru si eu cu nick asta de pe 4tuning, nu va suparati nu?:-)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nah` bene ... acolo pe serveru` asta intru cu acelasi nick ca si userul ...
dar de obicei ... in alte locuri am alt nick ( Ice_Link ) ... si pls ... fara copiatori ... vreau copyright pe el ... :D :D :D |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
am vrut sa intru acum pe servar si nu merge...stie careva cum se numste servaru?...poate merge asa
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
paraca s-a zis ca pe la 9 o sa se rezolve ... cand ar trebui sa intram ... :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
am crezut ca e deschis si acum serv...atunci ne vedem la 9 si cvea :-)
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
saliu` |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nu mai bine ar fi ceva de genu : [4]nick si asa nu se face reclana nici la 4 tuning ... nu e chiar direct ... :) asa ca ... eu zic ca asta o sa fac .. :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 12:49. |
- Copyright 2026 4Tuning