Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   Counter Strike 1.6 (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/17059-counter-strike-1-6-a.html)

Spark 22-05-06 22:01

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
eu am iesit .. ca trebuia sa astept 10 min pana sa dowloadeza harta mice ... asa ca ... am renuntat ... :(

B|shOp-VR6 23-05-06 13:50

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Cam low-ranking la jucatori :P. Nu am mai jucat de 3 luni si totusi eram dupa Santos :)). Lasa ca ma apuc iar de jucat.. sa vedem dak mai misca unu' :P

EvLSant0S 23-05-06 13:52

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
:D mi-am luat ban , nush de ce si p cat... in fine :)
alex maxx, scoti si u ?plz ? probabil ptr ca ocupam loc aiurea, desi .. nu cred ca era bataie pe locuri :) in fine , hai alexule te rog eu , astept :)

baeti , n "vdm" deseara ? :) tot acolo ?

B|shOp-VR6 23-05-06 13:57

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Ma bag :D dupa cce joc pe un server mai bun :D sa-mi revin bine :D

Spark 23-05-06 16:49

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
deci .. asta seara ? pe acelasi server ?

EvLSant0S 23-05-06 17:03

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
dap , la 9

alex_maxx 23-05-06 17:10

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
serverul a fost oprit aseara ....din niste motive :D ....sper sa reusesc sa il repornim pana la ora 9 ...Santos ti-am zis k nu cred k ai ban!...dar dk e il scoatem,o sa vb si de ala dar nu promit nimik!

alex_maxx 23-05-06 17:36

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
problema rezolvata...serverul a reinviat...scorurile s-au resetat!! ne vdm acolo ....!! o sa intru si eu ..mai rar [av3]maxxu' ....

stefaneL 23-05-06 17:49

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
o sa intru si eu cu nick asta de pe 4tuning, nu va suparati nu?:-)

Spark 23-05-06 17:55

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nah` bene ... acolo pe serveru` asta intru cu acelasi nick ca si userul ...
dar de obicei ... in alte locuri am alt nick ( Ice_Link ) ... si pls ... fara copiatori ... vreau copyright pe el ... :D :D :D

stefaneL 23-05-06 18:05

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
am vrut sa intru acum pe servar si nu merge...stie careva cum se numste servaru?...poate merge asa

Spark 23-05-06 18:08

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
paraca s-a zis ca pe la 9 o sa se rezolve ... cand ar trebui sa intram ... :D

stefaneL 23-05-06 18:13

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
am crezut ca e deschis si acum serv...atunci ne vedem la 9 si cvea :-)

EvLSant0S 23-05-06 18:19

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
Quote:

Originally Posted by alex_maxx
problema rezolvata...serverul a reinviat...scorurile s-au resetat!! ne vdm acolo ....!! o sa intru si eu ..mai rar [av3]maxxu' ....

ar trebui sa mearga, anyway , s-ar putea sa avem probleme.. cu tag`u ala, e prea mare, eu pun un simplu " ? " semn al intrebarii in fatza nickului , asa e usor de recunoscut, cine e dp 4tuning si cine nu :)
saliu`

Spark 23-05-06 18:22

Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
 
nu mai bine ar fi ceva de genu : [4]nick si asa nu se face reclana nici la 4 tuning ... nu e chiar direct ... :) asa ca ... eu zic ca asta o sa fac .. :D


All times are GMT +2. The time now is 12:49.

- Copyright 2026 4Tuning