![]() |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
~115-120 cu runnerul
As face si o filmare dar nu am cum sa tin aparatul ... |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
110 - 115 ... cu aerox (in spate un golf 3 vr6), soseaua gari catelu ...
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Yamaha aerox Full Polini : 125 km/h
Malaguti F12 Full Malossi : 118 km/h Piaggio Zip MHR Replika : 123 km/h MBK booster Full Stage 6 : 120 km/h Scuterele nu sunt ale mele insa le-am testat ! Daca doriti neaparat dovezi pot sa fac rost ! |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Pai poate poti sa faci si rost ca nu moare nimeni!!!
Peugeot V-clic:96km/h!!! Yamaha T-max:168km/h!!! |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Peugeot Jet Force 50 TSDI 87 pe drum drept,eu zic ca e bine avand in vedere ca e tot stock la el :)
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Cu Piaggio Skipper de 150cc am prins 140.
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
am un malaguti ciak de 150 si am prins cu el 150 de km/h
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Quote:
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Quote:
ps: am mers si eu ieri cu un f12 (stock) si ave'am in jur de 70 - 75 ... dar se reseta mereu bordul ... si nu stiu la cat am mai ajuns |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Quote:
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Quote:
Frate,u cum ai prins cu runnerul tau 115-120 si este motor de 49 ia gandestete al meu de 150 si este si modificat.Mai fa calculul odata |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Szake si Runnerul lui Razvy este modificat.Cam atat se duce si Runnerul lu' varamiu si are pe el set de 70 Malossi,toba sport,carb de 17,5,variator +ambreiaj + arculete malossi.
|
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Quote:
Citeste topicul meu si vezi ce modificari are ;) |
Re: Top Speed - Cine a prins mai mult
Quote:
strang bani sa imi iau un burgman de 400 :evil: ;) :twisted: |
| All times are GMT +2. The time now is 06:28. |
- Copyright 2026 4Tuning