Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   E 30 DIVISION (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/166487-30-division.html)

Neamtzu_e36 26-04-10 18:57

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
Monstru nr3 care am vazut ca e la vanzare
P.S -KIDu Si CADY sa puneti si voi ursi :D

kyd_ursu 26-04-10 23:50

Re: E 30 DIVISION
 
2 Attachment(s)
al meu E30 318 8v

Blondu_318 27-04-10 17:49

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
e30 318 work in progress

paul.m 27-04-10 18:04

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
e30 318

Neamtzu_e36 27-04-10 19:39

Re: E 30 DIVISION
 
OOOO baieti din ALBA IULIA unde mai nou avem filiala BUN VENIT si sa facem treaba buna impreuna :D

Blondu_318 27-04-10 21:09

Re: E 30 DIVISION
 
salutare, multumim frumos pentru acceptare deocamdata asttia sunt doar 2 dintre ursii nostrii...

Blondu_318 27-04-10 21:24

Re: E 30 DIVISION
 
Zilele astea o sa ne marim "familia" la Alba Iulia;
Speram sa iasa treaba buna, si pe langa o sa propun ceva idei referitoare clubului inca odata multumin:D

Neamtzu_e36 27-04-10 21:42

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3316045)
Zilele astea o sa ne marim "familia" la Alba Iulia;
Speram sa iasa treaba buna, si pe langa o sa propun ceva idei referitoare clubului inca odata multumin:D

Este bine asa cat mai multi ,orice idee este bine venita :D

kyd_ursu 27-04-10 23:14

Re: E 30 DIVISION
 
in primul rand bun venit baietilor din alba iulia si sa speram ca aveti rabdare sa ridicam acest club...orice idee este bine venita....sper ca sunteti constienti ca avem de munca cu acest vis al nostru "bmw"....sper sa fim uniti si sa "crestem mari"...

kyd_ursu 29-04-10 13:24

Re: E 30 DIVISION
 
Poate facem o data o intalnire pe undeva la munte...sa ne vedem cu totii

Neamtzu_e36 29-04-10 13:28

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by kyd_ursu (Post 3320238)
Poate facem o data o intalnire pe undeva la munte...sa ne vedem cu totii

Asta vb cu blondu 318 pe mess si sunt de acord de o iesire la munte cu cortu a ramas undeva in mare la sfarsitul luni iunie ca sa fie cald si sa terminam ursii :D mai este pana atunci ramane sa mai vorbim ;)

Blondu_318 29-04-10 13:40

Re: E 30 DIVISION
 
perfect de acord ,speram sa tine vremea cu noi

Blondu_318 29-04-10 13:51

Re: E 30 DIVISION
 
ramna msa stabilim locatia si data:P

Neamtzu_e36 29-04-10 14:07

Re: E 30 DIVISION
 
Quote:

Originally Posted by Blondu_318 (Post 3320310)
ramna msa stabilim locatia si data:P

Dap le vom stabili usor pe toate

Blondu_318 29-04-10 14:08

Re: E 30 DIVISION
 
3 Attachment(s)
Si ARO in actiune:D


All times are GMT +2. The time now is 17:24.

- Copyright 2026 4Tuning