![]() |
Re: E 30 DIVISION
3 Attachment(s)
Monstru nr3 care am vazut ca e la vanzare
P.S -KIDu Si CADY sa puneti si voi ursi :D |
Re: E 30 DIVISION
2 Attachment(s)
al meu E30 318 8v
|
Re: E 30 DIVISION
3 Attachment(s)
e30 318 work in progress
|
Re: E 30 DIVISION
3 Attachment(s)
e30 318
|
Re: E 30 DIVISION
OOOO baieti din ALBA IULIA unde mai nou avem filiala BUN VENIT si sa facem treaba buna impreuna :D
|
Re: E 30 DIVISION
salutare, multumim frumos pentru acceptare deocamdata asttia sunt doar 2 dintre ursii nostrii...
|
Re: E 30 DIVISION
Zilele astea o sa ne marim "familia" la Alba Iulia;
Speram sa iasa treaba buna, si pe langa o sa propun ceva idei referitoare clubului inca odata multumin:D |
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
in primul rand bun venit baietilor din alba iulia si sa speram ca aveti rabdare sa ridicam acest club...orice idee este bine venita....sper ca sunteti constienti ca avem de munca cu acest vis al nostru "bmw"....sper sa fim uniti si sa "crestem mari"...
|
Re: E 30 DIVISION
Poate facem o data o intalnire pe undeva la munte...sa ne vedem cu totii
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
perfect de acord ,speram sa tine vremea cu noi
|
Re: E 30 DIVISION
ramna msa stabilim locatia si data:P
|
Re: E 30 DIVISION
Quote:
|
Re: E 30 DIVISION
3 Attachment(s)
Si ARO in actiune:D
|
| All times are GMT +2. The time now is 17:24. |
- Copyright 2026 4Tuning