Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ce propozitie va iese? (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/165664-propozitie-iese.html)

TYGER1985 28-01-10 15:27

Re: Chestionare
 
M-am sarutat un cersetor pentru ca eram beat

TYGER1985 28-01-10 15:30

Re: Ce propozitie va iasa!
 
Vreau sa merg la cocalar(i) si-mi dau foc.

Cataaa_ 28-01-10 17:07

Re: Chestionare
 
si ti`a placut ? :> :> :)))

mihai_bogdan 28-01-10 23:07

Re: Chestionare
 
Quote:

Originally Posted by Cataaa_ (Post 3024888)
si ti`a placut ? :> :> :)))

bun asta:lol::lol::D

JuST_GiuGiu 29-01-10 00:36

Re: Chestionare
 
:lol:

La mine suna cam asa: I-am dat numarul meu unui gangster pentru ca nu ma pot controla:lol:

andreeuu 31-01-10 19:26

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am sarit peste administrator pentru bani

polon3zZo 01-02-10 11:18

Re: Ce propozitie va iese?
 
O sa beau cu baietii de tampit :))

Felix_Arad 01-02-10 22:48

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am sarit peste rahat ca sa ajung moderator :))

Racer21 02-02-10 11:27

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am sa bat pe fanii TH cu balele curagande :)))))

Claudia 04-02-10 13:39

Re: Ce propozitie va iese?
 
1. Vreau sa merg la Rocky pentru multe posturi

2. M-am sarutat cu psihoterapeutul meu pentru ca sunt sexy si stiu ce vreau



PS: cine e Rocky? :lol:

cristiano304 04-02-10 14:05

Re: Ce propozitie va iese?
 
M-a batut Gustav pentru multe post-uri. :lol:

strada 05-02-10 18:09

Re: Ce propozitie va iese?
 
Am sa bat pe Basescu,am suportat o furculita pentru ca eram beat

HD-90-MTZ 05-02-10 19:35

Re: Ce propozitie va iese?
 
La mine a iesit urat de tot :-| Suna cam asa: Am facut spam cu o gramada de rahat de foame :lol::lol::lol:

Hestilo 05-02-10 20:08

Re: Ce propozitie va iese?
 
M'a fugarit Guta de foame ...:lol:

Andu_RacE 06-02-10 07:43

Re: Ce propozitie va iese?
 
Quote:

Originally Posted by -Claudia- (Post 3049729)
1. Vreau sa merg la Rocky pentru multe posturi

2. M-am sarutat cu psihoterapeutul meu pentru ca sunt sexy si stiu ce vreau



PS: cine e Rocky? :lol:

Rocky probabil e unul dintre proprietarii forumului de unde a fost luata ideea. Dar apropo Claudia, de ce ai 2 propozitii? :shock:

M-a fugarit o panarama pentru bani! :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 05:53.

- Copyright 2026 4Tuning