Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pitesti (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti.html)
-   -   Tuning Pitesti S4C (https://forum.4tuning.ro/65-pitesti/164798-tuning-pitesti-s4c.html)

25 ADY 20-05-10 20:26

Re: Tuning Pitesti S4C
 
mai exact la ce anume te referi?

TwentyOne 26-05-10 21:33

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Ai un PM de vreo 5 zile :)

25 ADY 27-05-10 08:37

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Scuze pentru intarziere da nu prea am folosit calculatorul zilele astea...imi pare rau da nu am cu ce sa te ajut momentan,daca aflu ceva te anunt

cioc 01-06-10 19:50

Re: Tuning Pitesti S4C
 
sal cum facem sa vii sa vezi masina si sa mi faci un pret pt pregatit?????....id meu ovidiu_18_2007

kiki_micro2 03-06-10 11:57

Re: Tuning Pitesti S4C
 
3 Attachment(s)
bafta in continuare:!:

25 ADY 06-06-10 16:46

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Bine ca ai pus tu pozele ca eu nu am avut timp...oricum te asteptam saptamana asta si pentru restu si voi pune poze detaliate in curand si bineinteles cand va fi toata masina gata:evil:

kiki_micro2 06-06-10 22:01

Re: Tuning Pitesti S4C
 
pe baiatu cu golfu il asteptati, nu pe mine ::lol:

IONUT-GBP 14-08-10 00:59

Re: Tuning Pitesti S4C
 
un numar de telefon ?

T.rac3Er 16-08-10 11:38

Re: Tuning Pitesti S4C
 
un badboy capota citroen c4 cat costa?
1. fara vopsit
2. lucrare completa a-z

25 ADY 16-08-10 16:52

Re: Tuning Pitesti S4C
 
0761705746 este numarul meu si discutam.o zi buna

johnyyy 09-09-10 21:45

Re: Tuning Pitesti S4C
 
salut
ma poti ajuta sa fac o evacuare dubla la un peugeot?

25 ADY 10-09-10 09:06

Re: Tuning Pitesti S4C
 
nu,imi pare rau

25 ADY 06-10-10 14:26

Re: Tuning Pitesti S4C
 
2 Attachment(s)
a venit timpul sa reincepem si noi activitatea la garaj si speram sa va delectam cu lucrari cat mai frumoase...de inceput o Grila Logan Badgeless(faza 2)...scuze pentru claritatea pozelor

25 ADY 16-11-10 15:29

Re: Tuning Pitesti S4C
 
1 Attachment(s)
pleoape bmw e30(ursulet) de vanzare 50 RON...in curand pleoape tot pt e30 dar care acopera si stema(nasul)

nurrof3n 23-11-10 13:33

Re: Tuning Pitesti S4C
 
Salut ! Faceti cumva si colantari ? Am un prieten vrea sa isi faca loganul negru mat ! Multumesc !


All times are GMT +2. The time now is 19:46.

- Copyright 2026 4Tuning