![]() |
Re: Tuning Pitesti S4C
mai exact la ce anume te referi?
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Ai un PM de vreo 5 zile :)
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Scuze pentru intarziere da nu prea am folosit calculatorul zilele astea...imi pare rau da nu am cu ce sa te ajut momentan,daca aflu ceva te anunt
|
Re: Tuning Pitesti S4C
sal cum facem sa vii sa vezi masina si sa mi faci un pret pt pregatit?????....id meu ovidiu_18_2007
|
Re: Tuning Pitesti S4C
3 Attachment(s)
bafta in continuare:!:
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Bine ca ai pus tu pozele ca eu nu am avut timp...oricum te asteptam saptamana asta si pentru restu si voi pune poze detaliate in curand si bineinteles cand va fi toata masina gata:evil:
|
Re: Tuning Pitesti S4C
pe baiatu cu golfu il asteptati, nu pe mine ::lol:
|
Re: Tuning Pitesti S4C
un numar de telefon ?
|
Re: Tuning Pitesti S4C
un badboy capota citroen c4 cat costa?
1. fara vopsit 2. lucrare completa a-z |
Re: Tuning Pitesti S4C
0761705746 este numarul meu si discutam.o zi buna
|
Re: Tuning Pitesti S4C
salut
ma poti ajuta sa fac o evacuare dubla la un peugeot? |
Re: Tuning Pitesti S4C
nu,imi pare rau
|
Re: Tuning Pitesti S4C
2 Attachment(s)
a venit timpul sa reincepem si noi activitatea la garaj si speram sa va delectam cu lucrari cat mai frumoase...de inceput o Grila Logan Badgeless(faza 2)...scuze pentru claritatea pozelor
|
Re: Tuning Pitesti S4C
1 Attachment(s)
pleoape bmw e30(ursulet) de vanzare 50 RON...in curand pleoape tot pt e30 dar care acopera si stema(nasul)
|
Re: Tuning Pitesti S4C
Salut ! Faceti cumva si colantari ? Am un prieten vrea sa isi faca loganul negru mat ! Multumesc !
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:46. |
- Copyright 2026 4Tuning