Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Aduc machete de pe Ebay si Amazon. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/161525-aduc-machete-ebay-amazon.html)

Decodat 08-03-10 09:50

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
40 LIRE cu totul.

GAHU 08-03-10 12:11

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Bun pretul,iti zic in cateva zile daca il iau sau nu,mai am o optiune si sa vad pe care o aleg

Decodat 09-03-10 15:25

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by cristhian (Post 3156655)
Nu, 500 pe HW nu dau, pe Kyosho da. Raman valabile celelalte daca le gasesti - 308 GTB sau 328 GTB Kyosho.
Mersi

https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-...o-megarar.html

Uite aici unul prea bun la pret.;)

cristhian 09-03-10 22:25

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
E dat, l-am luat

steaua23 09-03-10 22:30

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Decodat ... golful 4 acela rosu de il prezentat la sectiunea de prezentari machete e luat de pe ebay? crezi ca poti sa-mi cauti si mie unul asemanator ?

Decodat 10-03-10 07:25

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Pe ebay cu totul e vreo 400 de lei.;)

cristhian 10-03-10 21:31

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://cgi.ebay.com/1-18-FERRARI-KYO...item439c927775

asta cat este, te rog

Decodat 10-03-10 21:32

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
170 $.

cristhian 10-03-10 21:45

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
ok, cand am te anunt.
mersi,

steaua23 11-03-10 00:21

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://cgi.ebay.de/Minichamps-Figur-...item335af8db6d

asta http://cgi.ebay.de/AD-02030-1-18-Pol...item2eab03f594

sau asta http://cgi.ebay.de/Figur-fuer-Dioram...item45f15fb6dd

Poate iese vreuna la pret ok :D

Decodat 11-03-10 10:21

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
1. Mai asteptam .
2. Vrea mult pe transport 18 Euro + 12 figurina.
3. Pana acum vreo 15 Euro.
Te mai gandesti.;)

blue macca 12-03-10 18:56

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut !
Sunt interesat de niste preturi pentru:

seria 5
deadline 15. Mär. 2010, 19:21:07 MEZ
100% pozitiv
Versand nach: Deutschland
pret maxim 20e [nu 15e, ca in PM]

320
deadline 14. Mär. 2010, 21:04:03 MEZ
100% pozitiv
Versand nach: Europa
pret maxim 7e

imi faci te rog frumos un pret pentru ele, separat, dar si pentru ambele?
ma intereseaza si daca am bani, as vrea sa incercam o licitatie

iar daca apuci sa licitezi, te rog sa o faci in ultimele 5 secunde, cu 2-4e mai mult decat licitatia actuala. [stiu eu de ce]

Decodat 12-03-10 21:50

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Ok, asteptam:shock:

Tibanu 13-03-10 10:50

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Salut...
Vreau sa te rog daca imi poti aduce si mie o macheta Vw Vento,
si cat m-ar costa cu totul....

Decodat 14-03-10 18:41

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
1 Attachment(s)
42 E, 1/43 producator Schabak.


All times are GMT +2. The time now is 02:41.

- Copyright 2026 4Tuning