Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/156269-5-masini-recunoscator-exista.html)

Cataaa_ 16-12-09 15:49

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
Quote:

Originally Posted by MillionDollarBaby (Post 2897051)
1.E30
2.E30
3.E30
4.E30
5.E30
100.E30
1000.E30
10000.E30
1000000000000000.E30


:love::love::love::love::love::love::love::love:

I like the way you think claudia !

tudysvv 16-12-09 17:59

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.E30
2.E34
3.E36
4.Golf 3
5.Opel Calibra
6.Numai 5 pacat as mai fi continuat cu multe altele :-)

Alex30 20-12-09 00:24

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. mercedes (104)
2. mercedes (311)
3. mercedes (133)
4. mercedes (102)
5. mercedes (123) :lol:

D.Y ¬ 21-12-09 23:11

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Seat Leon Cupra R
2. VW Golf V
3. Audi S5
4. Mitsubishi Lancer Evo 9
5. Honda Civic Type R

IuLyKuTzA 22-12-09 17:15

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Subaru Impreza WRX STI
2. Dacia 1310 TLX (pe asta am invatat sa conduc asa ca ii sunt recunoscator)
3. Ferrari F430 Spyder
4. BMW M3 E30
5. oricare American Muscle

morpheusmaster 22-12-09 17:30

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Masina de scoala, ca pe ea am invatat sa conduc- Skoda Fabia
2. Masina mea, ca e a mea si o iubesc- Fiat Seicento
3. Masina lui tata ca o am acolo cand a mea nu e -Skoda Octavia
4. Masina lui bunicu, ca am cu ea toate amintirile copilariei...cand mergeam la mare/ la munte cu maxim 80km/h :)) (pana la 9 ani cand sia luat tata Dacie) -Skoda s100 (parca)
5. Masina visurilor mele- Dodge Viper, Targa, Rosu, pentru ca este masina care imi placea 100% cand eram mic, imi place 100% si acum, visez la ea si in final am sa o am.
--------
Pentru restul exista MasterCard

dragos1989 22-12-09 22:02

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Ferrari F50 (direct din F1 baby :D )
2.Honda S2000 sau NSX-R sau FD2
3.Pagani Zonda R sau Mclaren F1 LM
4.Toyota Corolla Ae86
5.Nissan Skyline GT-R R34
Nu ma pot decide exact :)) Oricum am omis multe...dar astea ar fi cele mai tari.

TYLt 22-12-09 22:28

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Subaru Impreza WRX STI
2.Mitsubishi Lancer EVO
3.BMW M3 E46
4.BMW E65
5.Mercedes CL W216

Claudia 23-12-09 00:05

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. BMW e24, seria 6
2. BMW e30, M3 / Alpina
3. Ford Mustang `69
4. Volkswagen GOLF II
5. Dacia 1300

rs-dey 24-12-09 19:39

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Opel astra
2.Daewoo Damas
3.Peujeot J5

rs-dey 24-12-09 19:40

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
4.Fiat Ducato
5. Honda Civic type-r.

RDss 24-12-09 19:45

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Toyota Supra MKIV Single Turbo
2. Honda Civic type-r
3. Ford Mustang `69
4. Mustang Cobra / Chevrolet Corvette - pentru ca are Supra ce sa bata in fiecare seara
5. Nissan Skyline R34 GT-R
__________________

al1ca 26-12-09 16:38

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. m3 e92
2. m3 e36
3. e30..
4. evo 9
5. subaru impreza wrx sti

FeS 27-12-09 17:43

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1. Toyota Supra MKIV TT 6spd
2. Lamborghini Murcielago
3. Audi RS6
4. Opel Insignia OPC
5. Bmw E30

bodyn 27-12-09 17:59

Re: 5 masini cărora le sunt recunoscator ca exista
 
1.Opel astra h OPC
2.Mercedes S class
3.audi S8
4.Mercedes GL class
5.Ford Mustang


All times are GMT +2. The time now is 18:32.

- Copyright 2026 4Tuning