Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Comunicate cluburi (https://forum.4tuning.ro/54-comunicate-cluburi.html)
-   -   Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport " (https://forum.4tuning.ro/54-comunicate-cluburi/15350-asociatia-club-sportiv-anonymous-motorsport.html)

Psycho 05-04-06 09:11

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
la mai mare ... la mai .. adik 1 mai ;) ... shtitzi voi .. sarbatoarea aia care este luni si care o sa inceapa de vineri :)

b-06-zdn 05-04-06 10:38

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
tare tare de tot..........

TOBA^ 05-04-06 13:04

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
sa incep asa...ASA FEL??????ASA STIL???????

vreau sa va aduc la cunostinta de unde vine acest nume de club ... pe cand eram in MR(eu,raz,rus,dub,jkv,santos,speeder,microb,bishop ,zdn,moxx,cristina,dany scc,mihai bar,moxx calibra,zna vr6,dub mic,jhon,wsn,baluba,robert coupe,chiorete gsi,ceres,sadu,slc,pia,vpr,blonda,psycho,alex evo,si scuze pt multi alti ide care nu imi aduc aminte...)toti astia eram o gasca de prieteni.in momentul in care am plecat din MR am fost denumiti de unii "anonimi" si am zis ca daca tot sunt niste anonimi atunci asa sa ramana numele clubului...asa a venit ANONYMOUS motorsport...

sunt tare mandru ca fac parte din acest club!!!!

zguby 05-04-06 14:12

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
A En O En I Em Anonim !! Weeeeeeeeee Bravo !!!!

Psycho 05-04-06 14:14

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
sincer .. la fel si noi .... frumoase cuvinte ;)

g_unit 05-04-06 15:59

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
bv ...felicitari...si sa ramaneti uniti...asta e cel mai important..de vazut ne vedem pe strazi...respect 4ever g_unit

SUN 05-04-06 16:18

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
Bravo baieti...numa cuvinte de lauda am pentru voi...pentru tot ceea ce ati realizat intr-un timp atat de scurt...ati trecut peste probleme, vorbe, guri rele...la 4tuningDay ati avut cea mai tare atmosfera...si nu uitati k uniti puteti trece peste orice obstacol indiferent de natura lui...s-o tineti tot asa si sa ducem pasiunea aceasta care ne uneshte pe toti la un alt nivel!

200SX 05-04-06 19:33

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
Un pic cam tarziu, dar trebuie sa va spun:

Felicitari !!!!
in primul rand pentru A.C.S. dar si pentru standul de la 4TuningDay

bogdan C.E.T. 05-04-06 20:31

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
bravo sadule esti da best . respect. esti tare !!! din cate am inteles esti vicepresedinte!!! bravo ma. sa fiti mai tari ca no speed limit

84NOS 05-04-06 21:42

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
Felicitari...de apreciat efortul depus ...bafta...

B|shOp-VR6 05-04-06 23:14

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
Quote:

Originally Posted by bogdan C.E.T.
bravo sadule esti da best . respect. esti tare !!! din cate am inteles esti vicepresedinte!!! bravo ma. sa fiti mai tari ca no speed limit

E presedinte la filiala Constanta, s-a strecurat o greseala in rangurile acordate.

JKV 05-04-06 23:52

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
Quote:

Originally Posted by B|shOp-VR6
E presedinte la filiala Constanta, s-a strecurat o greseala in rangurile acordate.

Si mai am de facut si o precizare: functiile au fost desemnate deoarece asa prevede legislatia in vigoare cu privire la ACS-uri. Pe noi nu prea ne intereseaza aceste functii...Iar la Constanta e la fel....

Ah, si inca ceva, desi TOTI stiu ca aceste functii sunt pur scriptice, am ales persoanele respective prin vot deskis...asta ca sa nu existe dubii...

Psycho 05-04-06 23:53

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
Quote:

Originally Posted by 84NOS
Felicitari...de apreciat efortul depus ...bafta...

rusine sa`ti fie k nu ne`am intalnit acolo :(

Bmwaldo 06-04-06 23:15

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
BRAVO ANONYMOUS MOTORSPORT !! FELICITARI PT REALIZARE ... si pt succesele obtinute pana acum ....atzi fost punctul de atractie la prisma .... si vetzi deveni cu timpul ... o mare FAMILIE . Felicitarile mele !! Walderrama

aleks 07-04-06 01:19

Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
 
Quote:

Originally Posted by Psycho
aleks .. cred k ai vazut k ... la noi prietenia e mai importanta decat orice ;)

e vizibil... mult mai mult dekt in alte cluburi ;)


All times are GMT +2. The time now is 07:16.

- Copyright 2026 4Tuning