![]() |
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
la mai mare ... la mai .. adik 1 mai ;) ... shtitzi voi .. sarbatoarea aia care este luni si care o sa inceapa de vineri :)
|
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
tare tare de tot..........
|
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
sa incep asa...ASA FEL??????ASA STIL???????
vreau sa va aduc la cunostinta de unde vine acest nume de club ... pe cand eram in MR(eu,raz,rus,dub,jkv,santos,speeder,microb,bishop ,zdn,moxx,cristina,dany scc,mihai bar,moxx calibra,zna vr6,dub mic,jhon,wsn,baluba,robert coupe,chiorete gsi,ceres,sadu,slc,pia,vpr,blonda,psycho,alex evo,si scuze pt multi alti ide care nu imi aduc aminte...)toti astia eram o gasca de prieteni.in momentul in care am plecat din MR am fost denumiti de unii "anonimi" si am zis ca daca tot sunt niste anonimi atunci asa sa ramana numele clubului...asa a venit ANONYMOUS motorsport... sunt tare mandru ca fac parte din acest club!!!! |
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
A En O En I Em Anonim !! Weeeeeeeeee Bravo !!!!
|
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
sincer .. la fel si noi .... frumoase cuvinte ;)
|
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
bv ...felicitari...si sa ramaneti uniti...asta e cel mai important..de vazut ne vedem pe strazi...respect 4ever g_unit
|
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
Bravo baieti...numa cuvinte de lauda am pentru voi...pentru tot ceea ce ati realizat intr-un timp atat de scurt...ati trecut peste probleme, vorbe, guri rele...la 4tuningDay ati avut cea mai tare atmosfera...si nu uitati k uniti puteti trece peste orice obstacol indiferent de natura lui...s-o tineti tot asa si sa ducem pasiunea aceasta care ne uneshte pe toti la un alt nivel!
|
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
Un pic cam tarziu, dar trebuie sa va spun:
Felicitari !!!! in primul rand pentru A.C.S. dar si pentru standul de la 4TuningDay |
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
bravo sadule esti da best . respect. esti tare !!! din cate am inteles esti vicepresedinte!!! bravo ma. sa fiti mai tari ca no speed limit
|
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
Felicitari...de apreciat efortul depus ...bafta...
|
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
Quote:
|
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
Quote:
Ah, si inca ceva, desi TOTI stiu ca aceste functii sunt pur scriptice, am ales persoanele respective prin vot deskis...asta ca sa nu existe dubii... |
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
Quote:
|
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
BRAVO ANONYMOUS MOTORSPORT !! FELICITARI PT REALIZARE ... si pt succesele obtinute pana acum ....atzi fost punctul de atractie la prisma .... si vetzi deveni cu timpul ... o mare FAMILIE . Felicitarile mele !! Walderrama
|
Re: Asociatia Club Sportiv " Anonymous Motorsport "
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:16. |
- Copyright 2026 4Tuning