Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   VERSUS AUTO (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto.html)
-   -   Ce masina ati alege? (https://forum.4tuning.ro/55-versus-auto/15265-masina-alege.html)

lantzi 09-04-06 19:06

Re: Ce masina ati alege?
 
La multe chestii se asteapta. Inainte aveam o Bora si tot asa am astepta o gramada pentru o oglinda. Si chestia ca e departe nu stiu... Ne-am obisnuit ca in Sighisoara nu avem decat Seat asa ca pentru restu tre sa mergi la Tg. Mures sau la Brasov. Nu e chiar asa de rau daca e o masina solida si cu care tre sa mergi la service numa pt revizii. Ti-am zis fiecare dupa cum judeca lucrurile...

juana_man 10-04-06 10:28

Re: Ce masina ati alege?
 
Quote:

Originally Posted by wtcvictim
adica tu esti ala care il sapa pe vantu ? :D :-) :D :-)

:D :D :D vantu ?:D :D

eu n-am avut ocazia sa conduc s40 dar am stat in masina si....imi place :D , are putere!cat despre service la jaguar, presupun k e vb de masini nioi si nu cred k tre sa intri lunar cu el in service, dar oricum dak itit permiti un xtype nu cred k e problema sa mai faci un drum la urmatorul service de marka!problema o vad la toate(aproape) marcile de mai sus in .... piese de schimb!!

Bogdan_mb 10-04-06 14:03

Re: Ce masina ati alege?
 
Quote:

Originally Posted by juana_man
:D :D :D vantu ?:D :D

eu n-am avut ocazia sa conduc s40 dar am stat in masina si....imi place :D , are putere!cat despre service la jaguar, presupun k e vb de masini nioi si nu cred k tre sa intri lunar cu el in service, dar oricum dak itit permiti un xtype nu cred k e problema sa mai faci un drum la urmatorul service de marka!problema o vad la toate(aproape) marcile de mai sus in .... piese de schimb!!

vantu ... sov ( sorin ovidiu vantu adica un hotz nerusinat) ...

referitor la serice .... daca esti din oradea de ex si ar trebuii sa mergi pana la bucuresti pentru orice .... e cam nasoala treaba

Cosmin255 10-04-06 14:10

Re: Ce masina ati alege?
 
Quote:

Originally Posted by cata_tm
tu nu meriti nici un scuipat ba... si in cazul ridicol in care nu ar avea bani, care e problema ta? poate omu sa stie pareri, sa afle mai multe... da' daca ar fi netu plin de dinastia ca tine, am ramane toti prosti... si nu-mi mai da pm cu "iti rup capu" sau de-astea, ca nu esti singurul care a dat ochii cu mine...

in alta ordine de idei... bai nick, la cat ai tinut postu in frunte, iti promit solemn ca dupa ce iti iei masina, imi dai id de mess, poze, si io-ti fac macheta... o sa invat, curand sa lucrez in 3d...

Ms pt incredere bro :) ... nu tre sa ne mai batem capul cu toate huidumele
PS imi cer scuze ca am postat gresit si multumesc moderatorului care l-a mutat la Versus

On topic : mai oamenilor , cine imi aduce masina are service aici nu am eu treaba , imi da garantie , imi face service...tot

gabit 10-04-06 14:10

Re: Ce masina ati alege?
 
honda acord...chiar daca nu are traditie in diesel-uri si nu e chiar un model scos pe piata azi ,e aleasa mea.

juana_man 10-04-06 14:52

Re: Ce masina ati alege?
 
Quote:

Originally Posted by wtcvictim
vantu ... sov ( sorin ovidiu vantu adica un hotz nerusinat) ...

referitor la serice .... daca esti din oradea de ex si ar trebuii sa mergi pana la bucuresti pentru orice .... e cam nasoala treaba

eu nu cunosc pe vantu dar..... dak ai auzit de tibi blaga din sm....... e si mai nerusinat!!! :P
asta e problema k toate reprezentantele sunt in buc.ar fi mai ideal dak ar fi in centru undeva!!!cat despre volvo..... cred k are ce-a mai buna tablarie dintre toate!

Bogdan_mb 10-04-06 14:57

Re: Ce masina ati alege?
 
Quote:

Originally Posted by juana_man
eu nu cunosc pe vantu dar..... dak ai auzit de tibi blaga din sm....... e si mai nerusinat!!! :P
asta e problema k toate reprezentantele sunt in buc.ar fi mai ideal dak ar fi in centru undeva!!!cat despre volvo..... cred k are ce-a mai buna tablarie dintre toate!

nai auzit de sorin ovidiu vantu ? gauraa in bugetu statuluiii cauzataaa de "taticul" FNI ? ok ... gata cu offtopicu

tha_real_valek 11-04-06 15:45

Re: Ce masina ati alege?
 
thread`ul asta din cate am citit pana acuma are mai multe topicuri....vad ca se vb shi de tibi balan shi de sov....in fine...

privesc cu placere cum preferata mea sta in varful pooll`ullui !!!

BMW RULZzZ !!!:p

Bogdan_mb 11-04-06 17:56

Re: Ce masina ati alege?
 
Quote:

Originally Posted by tha_real_valek
privesc cu placere cum preferata mea sta in varful pooll`ullui !!!

BMW RULZzZ !!!:p

pai cam asa ii , daca sunt oameni ca tine care voteaza numai de dragu de a vota

... daca zici ca ai citit posturile din topic ai putea vedea ce vrea defapt omul...

Cosmin255 11-04-06 18:09

Re: Ce masina ati alege?
 
Quote:

Originally Posted by wtcvictim
pai cam asa ii , daca sunt oameni ca tine care voteaza numai de dragu de a vota

... daca zici ca ai citit posturile din topic ai putea vedea ce vrea defapt omul...


:)

PS:Mai ai nevoie de C-ul ala?Cand te plictisesti de el anunta-ma:D

OT: Dar dc nu a votat nimeni 607?Nu merita masinuta?Era un timp cand eram rupt dupa ea , si acum imi place , dar nu inteleg dc nu o baga nimeni in seama

Bogdan_mb 11-04-06 18:11

Re: Ce masina ati alege?
 
Quote:

Originally Posted by obrazNICK
:)

PS:Mai ai nevoie de C-ul ala?Cand te plictisesti de el anunta-ma:D

:D ... il mai tzin un an ... la vara ma gandesc daca mai bag bani in el sau il dau :)

tha_real_valek 11-04-06 18:55

Re: Ce masina ati alege?
 
aham...deci tu d`aia te iei de mine...eshti cu 607 ...

Cosmin255 11-04-06 19:01

Re: Ce masina ati alege?
 
lol n`am spus eu nimic, pur si simplu intreb despre 607

MARIO_BMW 11-04-06 23:52

Re: Ce masina ati alege?
 
Aleasa mea este BMW 320 d, pentru ca o sa fii incepator iti recomand cu mai multa caldura Opel Vectra 2.2d, este mai sigur..:-P

Cosmin255 14-04-06 11:58

Re: Ce masina ati alege?
 
E caravana Peugeot in Tulcea...am ramas impresionat de 407...trec diseara sa stau de vorba cu baietii si despre 607 sa vad ce spun...407 oare face banii?Sau mai degraba o germana....?


All times are GMT +2. The time now is 18:34.

- Copyright 2024 4Tuning