![]() |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
leon ?? TT ?? passat ?? :D ca bmw sigur nu ... :D |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
ahaaa
deci iei octavia bravo :D si eu am una 1.8 t si, trecand peste faptul k mananca 17-19-20 prin orash, masina e excelenta (mmm, mai amintesc si tinuta de drum, de care nu sunt multumit, ruliu prea mare pentru o masina sport ) ... |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Deci un Seat sau VW?...
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
na va trebuie gentile de pe bmw ??? pret bun ....pentru membri
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
La ce bani zici k dai gentile domne? :p
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
daca vrei pune anunt la bazar nu aici!
merci b-69-tau |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
ce cauciucuri ai, la c dimensiune?
si ce bani vrei pe ele?... |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
gentile is pe 17 si cauciucurile sunt 225/45
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
:(
eu am 255/45/17, si imi caut 255/35/17 si n-are nimeni... :( |
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Salut,eu nu inteleg de ce ai investit atat intr-o masina care nu iti place!In primul rand tu vroiai putere de la un 320d.......vroiai ceva need for speed sau...?mai bine o vinzi si iti iei un 325i sau 330i si dupa aceia poti sa modifici cu succes.Apropo,si fara suparare,NU esti fan BMW pt. ca altfel nu ai renunta la marca.Sper sa nu imi atrag antipatia celor de aici,eu sunt fan BMW si am avut pana acum 8 Bmw-uri,so go easy on me, it's my first post here.
|
Re: poze noi cu bmw'ul meu
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:34. |
- Copyright 2026 4Tuning