![]() |
3 Attachment(s)
slz poze cu ea
|
3 Attachment(s)
..
|
Super cursa.. organizarea chiar buna.. nu prea am ce sa reproshez. Spectatorii au stat la locul lor, nu s-a amanat startul etapei.. traseul era facut cand am ajuns acolo si era chiar bine delimitat, in comparatie cu data trecuta. Totusi ar fi klumea mai multa transparentza in afisharea rezultatelor.. a trebuit sa ma duc eu sa il intreb pe tipul ala cat am scos, s-a cam eschivat sa imi spuna chiar dc avea hartia in mana.. si cand mi-a spus a tinut foarte atent hartia in mana sa nu vada nimeni.. ( mai era un pushtan p-acolo care vroia sa vada ce scrie pe hartie si s-a luat de el ca ce se uita el ) Show-ull de dupa cursa a fost super.. chiar dc au facut spectacol mai putine mashini decat in etapele precedente. Florica .. sau cine era cu bmw-ul galben mai bine facea show pe traseu de la inceput .. era mai marfa decat un burnout si isi uza si mai putin cauciucurile. Imi pare rau ca nu am putut sa vin la snagov, mai ales ca mai aveam niste prieteni care erau p-acolo.. La mai multe etape de genul asta..
PS: la etepele viitoare ar trebui ca accesul la timpii obtinuti sa fie mai facil. Nu de alta dar poate cineva vine cu prietenu si vrea sa stie si el cine pe cine a facut muci fara sa se duca sa se roage de nenea ala care e si-asa acupat. O sugestie ar fi o bucata mare de carton pusa pe un stalp undeva.. pe care sa se scrie toti concurentii pe o coloana, alte 2 coloane timpii pe etapa I si II si pe a 3-a coloana penalizari. Nu cred ca ar fi o chestie imposibila. |
ZMD Tnos s-a dat ?.. a fost la Prisma?.. Pai eu nu-l jtiu.. si nici cu tine n-am vb.. mi-a zis cineva care ejti.. dar in rest.. cam atat.. da pacat ca nu s-a spus care cum suntetzi ... dar nu-i bai.. cum zicea ZOliat inainte de plecare, este un inceput.. data viitoare ne vom intalni si ne vom cunoaste mai bine.. ;)
|
Gratzian :P eu si cu Al3xius tzi-am pus gand rau :D :D itzi dam o bere (doua) :lol: :drunk: numai sa ne plimbi si pe noi cu bike-ul tau.. e tare suparat! :D take care! HAVE A safe RIDE! :peace:
|
tnos nu a venit si nu s-a dat ca (deocamdata) nu are cu ce ... dc venea, era copilotul meu , in mod sigur !!!!!!!
|
sa inzeleg ca tu te-ai dat?
|
Cand bagati si voi filmuletzele??? Macar sa vad si eu ce-am pierdut
|
Re:
Quote:
B0ss-ule specifica : o bere 2 de caciula ..sa nu inteleaga si Gratian cu a inteles nasu ca ii dam 100 de mii 3 oameni :P .... si noi ii ziceam ca 100 de caciula : deci : dam o bere (doua) de caciula numa` plimba-ne si pe noi plsssssss :oops: :P :P :P |
normal ca de caciula :lol: ;)
|
pai asa ...sa nu se faca confuzii ! :P :P :P ai vazut cu nasu ...
|
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ce ciuda imi e ca nu am putut sa vin dar data viitoare nu mai lipsesc . si o sa vin sigur cu masina mea .acuma e in lucru. trebuia sa venim mai multi dar a fost o treaba naspa si s-a contramandat totul |
propun pentru Al3xius sa scrie cateva zile sub nick \"BANANA\"
:peace: :peace: :peace: |
1 Attachment(s)
asta ca sa intelegetzi si voi care-i faza cu banana a incercat sa ciordeasca una :) de la El Capitan res. unde eram :)
|
1 Attachment(s)
iar acesta este rezultatul.. :) l-a prins dom` chelner
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:13. |
- Copyright 2026 4Tuning