![]() |
Re: Dacia in GTA VC
vreau si eu jocul acesta.cenel are?
contactatima la id gaidanov.ionut |
Re: Dacia in GTA VC
salllllllllllllllllllllllllllllllllllll
|
Re: Dacia in GTA VC
e aiurea..ca pui o masina noua in joc..dar sunetul motorului si performantele raman aceleasi cu masina veche..pe care ai inlocuit-o
gaida vezi ca nu e forum de jocuri etc..exista torente pt asta |
Re: Dacia in GTA VC
inca unu de 13 ani care habar n-are sa scrie romaneste pe forum...
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:53. |
- Copyright 2026 4Tuning