Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Femei (https://forum.4tuning.ro/28-femei.html)
-   -   Ce'ai face daca.... (https://forum.4tuning.ro/28-femei/14704-ceai.html)

Mustang 05-04-06 06:43

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by aleks
am si eu o curiozitate...
cat de caine, nemernic si nenorocit sunt, daca anul trecut, mai spre revelion asa, m-am combinat cu prietena unui amic de-al meu ( nu prieten, amic )
ea a fost cea care a venit cu propunerea ( nu ca era nevoie sa traga prea mult de mine) :) si... tipa arata mult prea criminal k s-o ratez...
sunt nemernic, nu ? :D:D

frate...a ridicat coada...e si ea de vina...si tu ... pentru ca stiai adevarul :p

esti un nemernic de speta joasa :lol:.... NOT :)
bine, daca era un prieten de toata viata...pai atunci chiar nu mai aveam NOI ce discuta cu tine :lol:

aleks 05-04-06 09:24

Re: Ce'ai face daca....
 
deci tre' sa dau ceva lamuriri suplimentare...
omul mi-e amic, la modul ca e cunoscut al unor prieteni de-aiu mei, si am dat cateva liniute prin orash, la asta se rezuma
cat despre piretena lui... eu o cunosteam de vreo 4 ani, de cand avea 14 ani, doar k eu aveam prietena, si n-a fost loc
ei, dupa ce am devenit single, ea a facut imediat primul pas, si n-a mai tinut cont de faptul ca are prieten...
mie imi palcea de ea de mult, si, sincer, n-am putut sa ratez ocazia...
am procedat gresit?

Psycho 05-04-06 09:45

Re: Ce'ai face daca....
 
nuh ... ai procedat corekt ... acu e de discutat ... despre prieten etc .. da mi`e lene e vb de respektul tau ptr el .. etc ...

SUN 05-04-06 20:38

Re: Ce'ai face daca....
 
Auziti ma dar dak tipa il iubeshte pe gagik'su(prieten de'al tau) si el o insheala o minte etc dar knd e cu ea se poarta f frumos si ii baga numa vrajeli si abureli...tie iti place super mult gagica...ce faci ii spui tipei sau nu?

Eugen_TL 05-04-06 20:52

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by SUN
Auziti ma dar dak tipa il iubeshte pe gagik'su(prieten de'al tau) si el o insheala o minte etc dar knd e cu ea se poarta f frumos si ii baga numa vrajeli si abureli...tie iti place super mult gagica...ce faci ii spui tipei sau nu?


eu stiu cativa baieti... nu apropiati n-am treaba cu ei si stiu ce fac si totusi le-am spus fetelor" o sa descoperiti singure ce aveti langa voi" si pot spune ca de una chiar imi placea.... ! e treaba lor sa faca BORS! :)

Mustang 06-04-06 12:43

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by SUN
Auziti ma dar dak tipa il iubeshte pe gagik'su(prieten de'al tau) si el o insheala o minte etc dar knd e cu ea se poarta f frumos si ii baga numa vrajeli si abureli...tie iti place super mult gagica...ce faci ii spui tipei sau nu?

bunul simt spune ca tu nu ar trebui sa te bagi in rufele lor !
cand e vorba de mentalitate: simti ca ar trebui sa ii spui tipei ...

cu asta te-am bagat in ceata nu ? ;;)

Mustang 06-04-06 12:45

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by aleks
deci tre' sa dau ceva lamuriri suplimentare...
omul mi-e amic, la modul ca e cunoscut al unor prieteni de-aiu mei, si am dat cateva liniute prin orash, la asta se rezuma
cat despre piretena lui... eu o cunosteam de vreo 4 ani, de cand avea 14 ani, doar k eu aveam prietena, si n-a fost loc
ei, dupa ce am devenit single, ea a facut imediat primul pas, si n-a mai tinut cont de faptul ca are prieten...
mie imi palcea de ea de mult, si, sincer, n-am putut sa ratez ocazia...
am procedat gresit?

da-i-nainte cu tupeu :lol:

nu e legat de tine tipul :p

Spark 06-04-06 13:02

Re: Ce'ai face daca....
 
dat tipa s-a dat la tine ... ai circumstante atenuante ... da` poate ca nu e cel mai bun lucru pe care l-ai facut ..
voi stitzi ... si voi o sa va rezovatzi problemele ...

SUN 07-04-06 01:24

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by Mustang Mach One
bunul simt spune ca tu nu ar trebui sa te bagi in rufele lor !
cand e vorba de mentalitate: simti ca ar trebui sa ii spui tipei ...

cu asta te-am bagat in ceata nu ? ;;)


nu pentru k tocmai asta e problema..ai pus punctul pe i....dar in ce parte atarna balantza?...tzine de ce conteaza mai mult pentru tine...dar daca sunt pe picior de egalitate cele doua ce te faci? dai cu banu?:)

aleks 08-04-06 01:45

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by Spark
dat tipa s-a dat la tine ... ai circumstante atenuante ... da` poate ca nu e cel mai bun lucru pe care l-ai facut ..
voi stitzi ... si voi o sa va rezovatzi problemele ...

nu e.. recunosc, dar nu-mi pare rau nici o secunda... si asta tinand cont k eu niciodata nu ma arunc la femeile prietenilor,,,,

ANDY_62SLC 08-04-06 02:48

Re: Ce'ai face daca....
 
exista aici 2feluri de prieteni BUNI(credinciosi) si BUNI(la fatada) va zic pe propia cunostinta...........tov cel mai bun imi stia toate secretele si tot ce faceam si miscam cu tov si el ce a facut dupa 2ani mi-a .......femeia nu mie rusine sa zic asta eram si mai mic nu conteaza ca oricum s-a intamplat dar in viata trebuie sa ai crezanie in ani intregi si sa iti incerci prin situati tov care ai consideri cei mai buni ca altfel o sa iti faca faza vieti poate dc esti mai inaintat!asta o spun cu parere de rau pt ca in ziua de azi putini sunt prieteni adevarasi BUNI(credinciosi) pacat ca lumea a inceput sa fie ca o haita de caini si ataca unde pleaca unu!sper ca nu jignesc pe nimeni!
Ce le-am facut eu? pe femeie i-am dat cea mai crancena bataie iar pe ,,tovaras" cam la fel dar si chinuit putin si bacjocorit cum a facut-o si el cu mine!thanks pt aprecieri!

SUN 08-04-06 15:06

Re: Ce'ai face daca....
 
da violent mai esti tu ma....si chiar crezi k ai rezolvat ceva astfel?

Eugen_TL 08-04-06 15:18

Re: Ce'ai face daca....
 
Quote:

Originally Posted by SUN
da violent mai esti tu ma....si chiar crezi k ai rezolvat ceva astfel?

dupa mien cred ca s-a simtit f beton pe moment...dar dupa 1-2 ore cand a meditat un pik(daca a meditat:) ) cred ca pt ea cel putin ii cam parea rau.... daca nu e asa corecteaza-ma andy

ANDY_62SLC 09-04-06 00:09

Re: Ce'ai face daca....
 
cam asa e TUningBoy pt mom ala am fost sadisfacut mai mult ca orice apoi mi-a parut si mie rau dar si ea a regretat mult timp si vro 2ani dar degeaba si totul a fost prea tarziu un pahar cand il spargi nu poti sa il mai lipesti este asa sau nu?u ai fii putut ierta situatia asta?

ANDY_62SLC 09-04-06 00:10

Re: Ce'ai face daca....
 
iar pt SUN da chiar am rezolvat ceva le-am dat aceasi durere si lor pt mom ala ce a fost dupa da a fost o prostie din partea mea dar nu mai conta!U ce faceai de exemplu?
TuningBoy e pe aceasi unda cu mine bag seama u?


All times are GMT +2. The time now is 19:35.

- Copyright 2024 4Tuning