Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   4TUNING DAY 2006 (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006.html)
-   -   echipa de sprijin (https://forum.4tuning.ro/179-4tuning-day-2006/14592-echipa-sprijin.html)

toader 29-03-06 11:39

Re: echipa de sprijin
 
M-am apucat si eu azi de impartzit afise impreuna cu Zero_Cool.
Eu am ramas fara (le-am dat pe toate), el mai are muuulte.
Sper sa vina macar jumatate din catzi au primit fluturasi

MaTzA 29-03-06 12:52

Re: echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by NC
am fost, am luat si aproape ca am terminat...poate o sa mai trec maine sa mai iau cateva afise:(

spune shi u la c ora pls k mai vreau si eu...k am ramas fara...;)

Lil'Dee 29-03-06 14:19

Re: echipa de sprijin
 
Nici yo nu mai am :D le-am terminat pe toate. Spuneti o ora k vreau sa vin sa mai iau cativa fluturasi ;)

MaTzA 29-03-06 14:23

Re: echipa de sprijin
 
sa vedem dk ne mai primesk :D sa nu creada ca le mancam in loc sa le impartim :D :D :D

Lil'Dee 29-03-06 14:27

Re: echipa de sprijin
 
eh na, nici chiar asa :D

hasky 29-03-06 14:55

Re: echipa de sprijin
 
diseara la pescarus va voi mai da inca 10000 de fluturasi cine poate veni sa vina la ora 900 seara la pescarus miercuri

hasky 29-03-06 14:55

Re: echipa de sprijin
 
sau loati legatura rapid cu santos el va va spune toate detaliile

Leutzu_ 29-03-06 14:59

Re: echipa de sprijin
 
Am luat de la NC 2 afise si le-am pus pe deamurile din spate (laterale) de la masina mea...ma uitam in trafic (a se citi aglomeratie) cum stateau oamenii si citeau...

MaTzA 29-03-06 15:40

Re: echipa de sprijin
 
shtiu k o sa ma fac de un mare,enorm shi extraordinar kko...dar poate sa-mi zika shi mie cnv unde e pescarus?

GolfuletzS 29-03-06 15:44

Re: echipa de sprijin
 
din paita victoriei faci dreapta.... putin diagonal.... si o tii inainte... o sa fie o intersectie in fata..... treci si de aia deci o tii tot inainte si ... la vro 300m e un loc mare LIBER ;) ma rog... deobicei e cu masini Acolo e pescarusu

Leutzu_ 29-03-06 16:12

Re: echipa de sprijin
 
E spre ambasada chinei...cum vii de la Aviatorilor (piata victoriei) si ajungi la piata Charles de Gaule (une de banu ala) o iei tot inainte pana cand drumul face la dreapta...chiar in fata e restaurantul pescarus.

MaTzA 29-03-06 16:16

Re: echipa de sprijin
 
thnks o sa incers sa ajung dk nu...stiu unde e sediul

NC 29-03-06 16:21

Re: echipa de sprijin
 
si am terminat tot...cred ca am avut 300 de fluturasi :))
hmm poate o sa ajuns si eu la pescarus... :) daca nu maine la sediu :D

bogdnici 29-03-06 18:15

Re: echipa de sprijin
 
vis-a-vis de sfatul po****r sector 6 ,
zona razoare , academia militara

bogdnici 29-03-06 18:17

Re: echipa de sprijin
 
Quote:

Originally Posted by NC
unde vine asta? :)

vis-a-vis de sfatul po****r sector 6 ,
zona razoare , academia militara
__________________
Nila


All times are GMT +2. The time now is 23:24.

- Copyright 2026 4Tuning