Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   Speed4U club Focsani... (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/139439-speed4u-club-focsani.html)

sergiuhusca 28-08-09 13:31

Re: Speed4U club Focsani...
 
Inca se programeaza...

Sonny™ 28-08-09 13:37

Re: Speed4U club Focsani...
 
Quote:

Originally Posted by johnsonxxl (Post 2592461)
deci cu intalnirea de duminica ce se aude?

inca se mai discuta...dar nu vreau sa va aud pe forum unde e intalnirea, sper sa fiu destul de clar cu chestia asta avem telefoane daca nu aveti minute bani sau credit imi dati beep si va sun eu;)

valitataye 28-08-09 14:45

Re: Speed4U club Focsani...
 
Quote:

Originally Posted by sergiuhusca (Post 2592427)
Bah Jonson poate a vazut o bicla cu vreun sistem de sunet bestial.

chiar e o bicicleta cu un woofer pe ea in oras:-P:oops:

scz de offtopic;)

orlando 28-08-09 15:07

Re: Speed4U club Focsani...
 
Scuzati-ma ca va intreb...dar de unde numele asta???:lol:
pe mine m-a bufnit rasu cand l-am citit..."viteza pentru mine"????nu prea are sens...dar poate exista vreo explicatie :lol:

valitataye 28-08-09 15:14

Re: Speed4U club Focsani...
 
Quote:

Originally Posted by orlando (Post 2592746)
Scuzati-ma ca va intreb...dar de unde numele asta???:lol:
pe mine m-a bufnit rasu cand l-am citit..."viteza pentru mine"????nu prea are sens...dar poate exista vreo explicatie :lol:

defapt e speed4U adik "viteza pentru tine"...daca nu ma insel:lol:

orlando 28-08-09 15:15

Re: Speed4U club Focsani...
 
Quote:

Originally Posted by valitataye (Post 2592764)
defapt e speed4U adik "viteza pentru tine"...daca nu ma insel:lol:

pai eu am extrapolat mesajul ca venind spre mine(cititorul)...daca ma intelegi...si nu prea ii vad...nu stiu...coerenta..

sergiuhusca 28-08-09 15:41

Re: Speed4U club Focsani...
 
Nickname-ul tau de unde vine?
De la celebrul manelist?Orlando de la timisoara?

orlando 28-08-09 15:50

Re: Speed4U club Focsani...
 
Quote:

Originally Posted by sergiuhusca (Post 2592835)
Nickname-ul tau de unde vine?
De la celebrul manelist?Orlando de la timisoara?

Ai fi surprins sa afli ca asta este numele meu din buletin...daca vrei sa o dam in mistocareala spune-mi...nu e nici o problema...eu nu am vrut sa supar pe nimeni ci am vazut numele clubului care nu prea reflecta in vreun fel notiunea de tuning.
Oricum se vede ca esti tare informat la capitolul manele...numai bine si sa aveti multe masini ca si pana acum;)

sergiuhusca 28-08-09 15:52

Re: Speed4U club Focsani...
 
Sa-ti faci un print screen la buletin...

Sonny™ 28-08-09 15:52

Re: Speed4U club Focsani...
 
Quote:

Originally Posted by orlando (Post 2592767)
pai eu am extrapolat mesajul ca venind spre mine(cititorul)...daca ma intelegi...si nu prea ii vad...nu stiu...coerenta..

va rog fara discutii aiurea pentru ca sunt nevoit sa iau masuri in privinta asta...speed4U numele clubului nu vad ce problema ar fi, sunt atatea nume de cluburi daca stai sa te gandesti care nu le intelegi dar asta e numele lor eu nu te inteleg pe tine ce problema ai tu, 4 Speed Squad, Anonymous Motorsport, 4wheels, STREET 4 CARS, Dream Squad ce intelegi tu prin numele astea...si sunt cateva exemple dar mai sunt atatea si te rog sa te abtii de la comentarii;)

orlando 28-08-09 16:00

Re: Speed4U club Focsani...
 
Sa ma abtin de la comentarii pe un forum public?ma rog...
Majoritatea cluburilor au un nume care a venit cu o idee, care a venit la un moment dat...Anonymous stii cum s-a nascut?i-am dat pe ei exemplu ptr ca sunt cei mai ok oameni din cati cunosc(ca si club) si cel mai competent club...si majoritatea au o istorisire.
Eu nu am vrut sa fiu in vreun fel instigator sau ceva, dar cand vad ca in fenomenul asta au inceput sa se implice atatia neaveniti care incep cu mistouri de genu(orlando de la timisoara) sincer incep sa-mi dau seama de ce si prin bucuresti au inceput sa fie absolut ignorati unii...deja incep sa inteleg o discutie avuta cu un sebastian cand zicea...nu mai este ce a fost si nici nu v-a mai fi...acum usor usor inteleg ce a vrut sa zica.

Drag_Event_Addict 28-08-09 16:21

Re: Speed4U club Focsani...
 
mosule ce inteleg eu din spusele tale "Scuzati-ma ca va intreb...dar de unde numele asta???
pe mine m-a bufnit rasu cand l-am citit..."viteza pentru mine"????nu prea are sens...dar poate exista vreo explicatie "

Deci din spusele tale: "m-a bunit rasu" inteleg ca ai o problema si vrei s iei pe cineva la misto!numele clubului a fost ales la intamplare de cei care l-au infiintat,deoarece vroiam un club al nostru in zona in care ne aflam....acum nu incepe sa ne compari cu alte cluburi mari din tara.Niemni nu a pornit de sus!Si oricum noi suntem la inceput.

orlando 28-08-09 16:27

Re: Speed4U club Focsani...
 
Da adevarat nimeni nu a pornit de sus...dar cu asemenea membrii nu faceti nimic decat sa atrageti antipatii asupra voastra.
Era corect si logic sa imi dea peste nas frumos ori presedintele, ori un purtator de cuvant dar nu sa ma ia la misto de 2 bani ca si eu as putea sa fac asta...
oricum din ce am citit o sa veniti la pitesti pe 12-13...poate o sa ne cunoastem acolo...sa vada si baiatu buletinul meu asta daca e nedumerit ;)

VN23TDR 28-08-09 18:13

Re: Speed4U club Focsani...
 
Nu cred ca o sa mai vina nimeni :))

On: Unde va intalniti duminica ?:)

sergiuhusca 28-08-09 18:15

Re: Speed4U club Focsani...
 
Gasim noi...


All times are GMT +2. The time now is 01:29.

- Copyright 2026 4Tuning