![]() |
Re: Speed4U club Focsani...
Inca se programeaza...
|
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
|
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
scz de offtopic;) |
Re: Speed4U club Focsani...
Scuzati-ma ca va intreb...dar de unde numele asta???:lol:
pe mine m-a bufnit rasu cand l-am citit..."viteza pentru mine"????nu prea are sens...dar poate exista vreo explicatie :lol: |
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
|
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
|
Re: Speed4U club Focsani...
Nickname-ul tau de unde vine?
De la celebrul manelist?Orlando de la timisoara? |
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
Oricum se vede ca esti tare informat la capitolul manele...numai bine si sa aveti multe masini ca si pana acum;) |
Re: Speed4U club Focsani...
Sa-ti faci un print screen la buletin...
|
Re: Speed4U club Focsani...
Quote:
|
Re: Speed4U club Focsani...
Sa ma abtin de la comentarii pe un forum public?ma rog...
Majoritatea cluburilor au un nume care a venit cu o idee, care a venit la un moment dat...Anonymous stii cum s-a nascut?i-am dat pe ei exemplu ptr ca sunt cei mai ok oameni din cati cunosc(ca si club) si cel mai competent club...si majoritatea au o istorisire. Eu nu am vrut sa fiu in vreun fel instigator sau ceva, dar cand vad ca in fenomenul asta au inceput sa se implice atatia neaveniti care incep cu mistouri de genu(orlando de la timisoara) sincer incep sa-mi dau seama de ce si prin bucuresti au inceput sa fie absolut ignorati unii...deja incep sa inteleg o discutie avuta cu un sebastian cand zicea...nu mai este ce a fost si nici nu v-a mai fi...acum usor usor inteleg ce a vrut sa zica. |
Re: Speed4U club Focsani...
mosule ce inteleg eu din spusele tale "Scuzati-ma ca va intreb...dar de unde numele asta???
pe mine m-a bufnit rasu cand l-am citit..."viteza pentru mine"????nu prea are sens...dar poate exista vreo explicatie " Deci din spusele tale: "m-a bunit rasu" inteleg ca ai o problema si vrei s iei pe cineva la misto!numele clubului a fost ales la intamplare de cei care l-au infiintat,deoarece vroiam un club al nostru in zona in care ne aflam....acum nu incepe sa ne compari cu alte cluburi mari din tara.Niemni nu a pornit de sus!Si oricum noi suntem la inceput. |
Re: Speed4U club Focsani...
Da adevarat nimeni nu a pornit de sus...dar cu asemenea membrii nu faceti nimic decat sa atrageti antipatii asupra voastra.
Era corect si logic sa imi dea peste nas frumos ori presedintele, ori un purtator de cuvant dar nu sa ma ia la misto de 2 bani ca si eu as putea sa fac asta... oricum din ce am citit o sa veniti la pitesti pe 12-13...poate o sa ne cunoastem acolo...sa vada si baiatu buletinul meu asta daca e nedumerit ;) |
Re: Speed4U club Focsani...
Nu cred ca o sa mai vina nimeni :))
On: Unde va intalniti duminica ?:) |
Re: Speed4U club Focsani...
Gasim noi...
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:29. |
- Copyright 2026 4Tuning